Arnedo Kuruluş : 1957 |
Estadio Sendero Avenida de la Cruz Roja Arnedo Stad Kapasitesi 4500 Kişi Arnedo Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 13:30 | MS | Comillas | 0-2 | Arnedo | |||
24/03/2024 19:00 | MS | Arnedo | 1-0 | Berceo | |||
17/03/2024 19:00 | MS | Casalarreina | 1-1 | Arnedo | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Arnedo | 3-3 | River Ebro | |||
03/03/2024 18:30 | MS | Calahorra II | 4-0 | Arnedo | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Arnedo | 4-0 | Tedeón | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Peña Balsamaiso | 0-0 | Arnedo | |||
09/02/2024 22:30 | MS | Arnedo | 0-3 | Vianés | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Racing Rioja | 2-4 | Arnedo | |||
28/01/2024 18:30 | MS | Arnedo | 2-3 | Varea | |||
21/01/2024 18:30 | MS | Arnedo | 3-1 | Haro Deportivo | |||
14/01/2024 19:00 | MS | Alfaro | 2-1 | Arnedo | |||
07/01/2024 18:30 | MS | Arnedo | 0-1 | Anguiano | |||
16/12/2023 19:00 | MS | Arnedo | 0-4 | La Calzada | |||
03/12/2023 17:45 | MS | Alberite | 0-1 | Arnedo | |||
26/11/2023 18:30 | MS | Arnedo | 2-0 | UD Logroñés II | |||
19/11/2023 19:00 | MS | Oyonesa | 1-0 | Arnedo | |||
12/11/2023 18:30 | MS | Arnedo | 1-1 | Comillas | |||
05/11/2023 14:00 | MS | Berceo | 0-0 | Arnedo | |||
29/10/2023 18:30 | MS | Arnedo | 1-0 | Casalarreina | |||
13/10/2023 20:30 | - | Arnedo | - | Calahorra II | |||
08/10/2023 18:00 | - | Tedeón | - | Arnedo | |||
01/10/2023 13:00 | - | Arnedo | - | Peña Balsamaiso | |||
24/09/2023 18:00 | MS | Vianés | 1-1 | Arnedo | |||
17/09/2023 18:30 | MS | Arnedo | 1-1 | Racing Rioja | |||
10/09/2023 18:00 | MS | Varea | 2-0 | Arnedo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/05/2023 19:00 | MS | Arnedo | 1-4 | Alfaro | |||
07/05/2023 13:00 | MS | Utebo | 1-0 | Arnedo | |||
29/04/2023 19:00 | MS | Arnedo | 0-0 | Tarazona | |||
23/04/2023 18:30 | MS | Izarra | 3-1 | Arnedo |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | UD Logroñés II | 57 |
2 | Alfaro | 56 |
3 | Anguiano | 55 |
4 | Varea | 50 |
5 | Calahorra II | 49 |
6 | Oyonesa | 45 |
7 | Casalarreina | 39 |
8 | La Calzada | 39 |
9 | Berceo | 36 |
10 | Racing Rioja | 36 |
11 | Arnedo | 35 |
12 | River Ebro | 31 |
13 | Peña Balsamaiso | 30 |
14 | Vianés | 26 |
15 | Haro Deportivo | 24 |
16 | Tedeón | 24 |
17 | Alberite | 15 |
18 | Comillas | 15 |