UD Logroñés II Kuruluş : 2009 |
Estadio Mundial 82 Calle Laguardia, km 1 Logroño Stad Kapasitesi 1275 Kişi UD Logroñés II Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/04/2024 17:30 | MS | Anguiano | 0-1 | UD Logroñés II | |||
14/04/2024 13:00 | MS | UD Logroñés II | 4-0 | Arnedo | |||
07/04/2024 19:00 | MS | Alberite | 1-3 | UD Logroñés II | |||
28/03/2024 14:00 | MS | La Calzada | 0-1 | UD Logroñés II | |||
23/03/2024 19:00 | MS | UD Logroñés II | 3-1 | Oyonesa | |||
16/03/2024 18:30 | MS | Comillas | 1-1 | UD Logroñés II | |||
10/03/2024 14:00 | MS | UD Logroñés II | 1-0 | Berceo | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Casalarreina | 0-1 | UD Logroñés II | |||
25/02/2024 14:45 | MS | UD Logroñés II | 0-0 | River Ebro | |||
18/02/2024 13:00 | MS | Calahorra II | 1-1 | UD Logroñés II | |||
11/02/2024 14:00 | MS | UD Logroñés II | 4-1 | Tedeón | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Peña Balsamaiso | 1-0 | UD Logroñés II | |||
28/01/2024 14:00 | MS | UD Logroñés II | 4-0 | Vianés | |||
21/01/2024 14:00 | MS | UD Logroñés II | 1-0 | Racing Rioja | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Varea | 1-0 | UD Logroñés II | |||
07/01/2024 14:15 | MS | UD Logroñés II | 3-0 | Haro Deportivo | |||
16/12/2023 20:30 | MS | Alfaro | 1-1 | UD Logroñés II | |||
03/12/2023 17:30 | MS | UD Logroñés II | 5-0 | Anguiano | |||
26/11/2023 18:30 | MS | Arnedo | 2-0 | UD Logroñés II | |||
19/11/2023 14:00 | MS | UD Logroñés II | 3-1 | Alberite | |||
12/11/2023 14:00 | MS | UD Logroñés II | 2-1 | La Calzada | |||
05/11/2023 19:00 | MS | Oyonesa | 1-2 | UD Logroñés II | |||
29/10/2023 14:00 | MS | UD Logroñés II | 2-2 | Comillas | |||
22/10/2023 13:00 | MS | Berceo | 0-2 | UD Logroñés II | |||
15/10/2023 13:00 | - | UD Logroñés II | - | Casalarreina | |||
08/10/2023 18:00 | - | River Ebro | - | UD Logroñés II | |||
01/10/2023 13:00 | - | UD Logroñés II | - | Calahorra II | |||
24/09/2023 18:00 | MS | Tedeón | 1-0 | UD Logroñés II | |||
17/09/2023 18:00 | MS | UD Logroñés II | 1-0 | Peña Balsamaiso | |||
10/09/2023 18:00 | MS | Vianés | 0-3 | UD Logroñés II |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | UD Logroñés II | 66 |
2 | Alfaro | 66 |
3 | Anguiano | 58 |
4 | Calahorra II | 55 |
5 | Varea | 54 |
6 | Oyonesa | 48 |
7 | Casalarreina | 46 |
8 | La Calzada | 45 |
9 | Berceo | 40 |
10 | Arnedo | 39 |
11 | Racing Rioja | 39 |
12 | Peña Balsamaiso | 36 |
13 | River Ebro | 35 |
14 | Vianés | 32 |
15 | Tedeón | 27 |
16 | Haro Deportivo | 25 |
17 | Comillas | 18 |
18 | Alberite | 16 |