Ceares Kuruluş : 1946 |
Estadio La Cruz Parque de Los Pericones Gijón Stad Kapasitesi 1500 Kişi Ceares Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:00 | MS | Ceares | 2-0 | Caudal | |||
10/03/2024 19:30 | MS | Urraca | 2-0 | Ceares | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Ceares | 1-0 | Llanes | |||
25/02/2024 18:45 | MS | Tuilla | 0-1 | Ceares | |||
18/02/2024 18:30 | MS | Ceares | 2-0 | Luarca | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Sporting Gijón II | 0-0 | Ceares | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Ceares | 2-1 | Avilés Stadium | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Condal | 2-0 | Ceares | |||
21/01/2024 18:00 | MS | Llanera | 1-0 | Ceares | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Ceares | 1-1 | Colunga | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Ceares | 1-0 | Praviano | |||
17/12/2023 14:00 | MS | Real Titánico | 0-3 | Ceares | |||
03/12/2023 17:45 | MS | Ceares | 1-1 | Lealtad | |||
26/11/2023 17:45 | MS | Barcia | 0-4 | Ceares | |||
19/11/2023 17:45 | MS | Ceares | 2-0 | Gijón Industrial | |||
12/11/2023 19:00 | MS | L'Entregu | 0-2 | Ceares | |||
05/11/2023 14:00 | MS | Ceares | 2-1 | Lenense | |||
29/10/2023 19:00 | MS | Caudal | 0-0 | Ceares | |||
15/10/2023 13:00 | - | Llanes | - | Ceares | |||
08/10/2023 18:00 | - | Ceares | - | Tuilla | |||
01/10/2023 18:00 | - | Luarca | - | Ceares | |||
24/09/2023 18:00 | MS | Ceares | 1-3 | Sporting Gijón II | |||
17/09/2023 13:00 | MS | Avilés Stadium | 1-1 | Ceares | |||
08/09/2023 18:00 | MS | Ceares | 2-1 | Condal | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
26/08/2023 19:00 | MS | Ceares | 1-0 | Covadonga | |||
06/08/2023 20:30 | MS | Llanera | 1-0 | Ceares | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/04/2023 18:00 | MS | Ceares | 0-2 | Praviano | |||
16/04/2023 13:00 | MS | Covadonga | 3-1 | Ceares | |||
06/04/2023 18:30 | MS | Ceares | 1-3 | L'Entregu | |||
02/04/2023 13:00 | MS | Sporting Gijón II | 1-1 | Ceares |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Llanera | 62 |
2 | Sporting Gijón II | 58 |
3 | Ceares | 48 |
4 | Lealtad | 46 |
5 | L'Entregu | 45 |
6 | Praviano | 37 |
7 | Tuilla | 37 |
8 | Urraca | 35 |
9 | Lenense | 33 |
10 | Caudal | 32 |
11 | Colunga | 31 |
12 | Avilés Stadium | 27 |
13 | Real Titánico | 27 |
14 | Luarca | 21 |
15 | Llanes | 20 |
16 | Gijón Industrial | 20 |
17 | Condal | 20 |
18 | Barcia | 7 |