Gijón Industrial Kuruluş : 1969 |
Estadio Santa Cruz Avenida Eduardo Castro Gijón Stad Kapasitesi 2500 Kişi Gijón Industrial Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:30 | MS | Gijón Industrial | 1-1 | Tuilla | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Sporting Gijón II | 5-0 | Gijón Industrial | |||
02/03/2024 20:30 | Ertelendi | Gijón Industrial | - | Condal | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Colunga | 3-2 | Gijón Industrial | |||
17/02/2024 18:00 | MS | Gijón Industrial | 2-2 | Real Titánico | |||
11/02/2024 18:30 | MS | Barcia | 1-2 | Gijón Industrial | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Gijón Industrial | 0-2 | L'Entregu | |||
28/01/2024 19:00 | MS | Caudal | 1-0 | Gijón Industrial | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Llanes | 1-0 | Gijón Industrial | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Gijón Industrial | 1-1 | Luarca | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Avilés Stadium | 2-1 | Gijón Industrial | |||
17/12/2023 14:00 | MS | Gijón Industrial | 4-3 | Llanera | |||
03/12/2023 14:00 | MS | Praviano | 0-0 | Gijón Industrial | |||
25/11/2023 20:00 | MS | Gijón Industrial | 2-2 | Lealtad | |||
19/11/2023 17:45 | MS | Ceares | 2-0 | Gijón Industrial | |||
11/11/2023 18:00 | MS | Lenense | 2-1 | Gijón Industrial | |||
05/11/2023 14:00 | MS | Gijón Industrial | 0-0 | Urraca | |||
29/10/2023 17:45 | MS | Tuilla | 3-1 | Gijón Industrial | |||
22/10/2023 13:00 | MS | Gijón Industrial | 0-5 | Sporting Gijón II | |||
12/10/2023 18:00 | - | Condal | - | Gijón Industrial | |||
08/10/2023 13:00 | - | Gijón Industrial | - | Colunga | |||
01/10/2023 18:00 | - | Real Titánico | - | Gijón Industrial | |||
24/09/2023 13:00 | MS | Gijón Industrial | 1-0 | Barcia | |||
16/09/2023 19:30 | MS | L'Entregu | 3-1 | Gijón Industrial | |||
10/09/2023 18:00 | MS | Gijón Industrial | 1-1 | Caudal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
01/05/2022 18:00 | MS | Gijón Industrial | 3-1 | Tuilla | |||
24/04/2022 13:00 | MS | Langreo II | 0-1 | Gijón Industrial | |||
17/04/2022 18:30 | MS | Gijón Industrial | 2-0 | Caudal | |||
13/04/2022 21:00 | MS | Roces | 4-1 | Gijón Industrial | |||
09/04/2022 18:30 | MS | Gijón Industrial | 1-1 | Colunga |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Llanera | 62 |
2 | Sporting Gijón II | 58 |
3 | Ceares | 48 |
4 | Lealtad | 46 |
5 | L'Entregu | 45 |
6 | Praviano | 37 |
7 | Tuilla | 37 |
8 | Urraca | 35 |
9 | Lenense | 33 |
10 | Caudal | 32 |
11 | Colunga | 31 |
12 | Avilés Stadium | 27 |
13 | Real Titánico | 27 |
14 | Luarca | 21 |
15 | Llanes | 20 |
16 | Gijón Industrial | 20 |
17 | Condal | 20 |
18 | Barcia | 7 |