Condal Kuruluş : 1940 |
Estadio Alejandro Ortea Calle Los Riegos Noreña Stad Kapasitesi 2000 Kişi Condal Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | MS | Praviano | 1-0 | Condal | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Condal | 0-5 | Lealtad | |||
02/03/2024 20:30 | Ertelendi | Gijón Industrial | - | Condal | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Condal | 0-1 | Lenense | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Urraca | 4-1 | Condal | |||
11/02/2024 18:30 | MS | Condal | 1-1 | Tuilla | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Sporting Gijón II | 5-1 | Condal | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Condal | 2-0 | Ceares | |||
21/01/2024 18:00 | MS | Colunga | 1-1 | Condal | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Condal | 4-1 | Real Titánico | |||
07/01/2024 18:00 | MS | Barcia | 0-3 | Condal | |||
17/12/2023 14:00 | MS | Condal | 1-3 | L'Entregu | |||
03/12/2023 19:30 | MS | Caudal | 0-0 | Condal | |||
26/11/2023 14:00 | MS | Condal | 1-0 | Llanes | |||
19/11/2023 18:00 | MS | Luarca | 3-0 | Condal | |||
12/11/2023 14:00 | MS | Condal | 0-1 | Avilés Stadium | |||
05/11/2023 18:00 | MS | Llanera | 3-0 | Condal | |||
29/10/2023 14:00 | MS | Condal | 0-0 | Praviano | |||
12/10/2023 18:00 | - | Condal | - | Gijón Industrial | |||
08/10/2023 13:30 | - | Lenense | - | Condal | |||
30/09/2023 18:00 | MS | Condal | 2-0 | Urraca | |||
24/09/2023 18:30 | MS | Tuilla | 3-0 | Condal | |||
17/09/2023 18:30 | MS | Condal | 0-1 | Sporting Gijón II | |||
08/09/2023 18:00 | MS | Ceares | 2-1 | Condal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/04/2023 18:00 | MS | Condal | 1-5 | Caudal | |||
16/04/2023 13:00 | MS | Lealtad | 1-2 | Condal | |||
06/04/2023 13:00 | MS | Condal | 0-0 | Praviano | |||
01/04/2023 19:30 | MS | Covadonga | 4-0 | Condal | |||
26/03/2023 13:00 | MS | Condal | 1-2 | L'Entregu | |||
19/03/2023 13:30 | MS | Sporting Gijón II | 2-0 | Condal |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Llanera | 62 |
2 | Sporting Gijón II | 58 |
3 | Ceares | 48 |
4 | Lealtad | 46 |
5 | L'Entregu | 45 |
6 | Praviano | 37 |
7 | Tuilla | 37 |
8 | Urraca | 35 |
9 | Lenense | 33 |
10 | Caudal | 32 |
11 | Colunga | 31 |
12 | Avilés Stadium | 27 |
13 | Real Titánico | 27 |
14 | Luarca | 21 |
15 | Llanes | 20 |
16 | Gijón Industrial | 20 |
17 | Condal | 20 |
18 | Barcia | 7 |