Durango Kuruluş : 1919 |
Estadio Tabira Calle de Tabira Durango Stad Kapasitesi 1500 Kişi Durango Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | MS | Deportivo Alavés III | 1-2 | Durango | |||
10/03/2024 19:30 | MS | Durango | 1-1 | Deusto | |||
02/03/2024 19:00 | MS | Leioa | 2-1 | Durango | |||
24/02/2024 19:30 | - | Durango | - | Urduliz | |||
17/02/2024 19:00 | MS | Durango | 0-1 | Lagun Onak | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Vitoria | 3-0 | Durango | |||
03/02/2024 19:00 | MS | Durango | 1-0 | Pasaia KE | |||
27/01/2024 19:00 | MS | Padura | 1-2 | Durango | |||
20/01/2024 18:30 | MS | Touring | 1-1 | Durango | |||
14/01/2024 19:30 | MS | Durango | 3-1 | San Ignacio | |||
06/01/2024 14:00 | MS | Beasain | 4-1 | Durango | |||
17/12/2023 19:00 | MS | Durango | 0-2 | Portekizete | |||
03/12/2023 20:00 | MS | Derio | 0-1 | Durango | |||
25/11/2023 20:00 | MS | Durango | 2-0 | Anaitasuna | |||
19/11/2023 13:30 | MS | Aurrerá Ondarroa | 0-0 | Durango | |||
11/11/2023 19:00 | MS | Durango | 1-2 | Basconia | |||
04/11/2023 20:00 | - | Añorga | - | Durango | |||
28/10/2023 18:00 | MS | Durango | 1-0 | Deportivo Alavés III | |||
21/10/2023 18:45 | MS | Deusto | 3-1 | Durango | |||
12/10/2023 19:00 | - | Durango | - | Leioa | |||
07/10/2023 20:30 | - | Urduliz | - | Durango | |||
30/09/2023 17:30 | - | Lagun Onak | - | Durango | |||
23/09/2023 19:00 | MS | Durango | 2-1 | Vitoria | |||
16/09/2023 17:30 | MS | Pasaia KE | 1-1 | Durango | |||
09/09/2023 18:00 | MS | Durango | 1-1 | Padura | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
25/08/2023 20:00 | MS | Durango | 2-1 | Gernika | |||
19/08/2023 12:00 | MS | Durango | 2-1 | Arenas Getxo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
22/04/2023 19:00 | MS | Basconia | 5-1 | Durango | |||
16/04/2023 19:00 | MS | Durango | 1-0 | Lagun Onak | |||
06/04/2023 12:30 | MS | Urduliz | 1-0 | Durango |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Vitoria | 62 |
2 | Beasain | 52 |
3 | Portekizete | 47 |
4 | Basconia | 44 |
5 | Lagun Onak | 43 |
6 | Deusto | 40 |
7 | San Ignacio | 37 |
8 | Durango | 36 |
9 | Leioa | 33 |
10 | Padura | 31 |
11 | Urduliz | 31 |
12 | Derio | 28 |
13 | Anaitasuna | 27 |
14 | Deportivo Alavés III | 26 |
15 | Touring | 26 |
16 | Pasaia KE | 20 |
17 | Aurrerá Ondarroa | 18 |
18 | Añorga | 14 |