Leioa Kuruluş : 1925 |
Estadio Sarriena Sarriena Auzoa 49, Barrio de Sarriena Leioa Stad Kapasitesi 3500 Kişi Leioa Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/03/2024 23:00 | MS | Añorga | 0-1 | Leioa | |||
23/03/2024 19:00 | MS | Leioa | 2-2 | Deportivo Alavés III | |||
16/03/2024 20:00 | MS | Deusto | 3-2 | Leioa | |||
09/03/2024 19:00 | MS | Leioa | 5-1 | Urduliz | |||
02/03/2024 19:00 | MS | Leioa | 2-1 | Durango | |||
24/02/2024 19:00 | MS | Lagun Onak | 2-1 | Leioa | |||
17/02/2024 19:30 | MS | Leioa | 0-3 | Vitoria | |||
10/02/2024 14:00 | MS | Pasaia KE | 1-2 | Leioa | |||
03/02/2024 19:30 | MS | Leioa | 1-2 | Padura | |||
27/01/2024 18:30 | MS | Touring | 2-1 | Leioa | |||
20/01/2024 20:30 | MS | San Ignacio | 2-0 | Leioa | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Leioa | 2-0 | Beasain | |||
07/01/2024 13:30 | MS | Portekizete | 0-3 | Leioa | |||
16/12/2023 20:00 | MS | Leioa | 1-1 | Derio | |||
03/12/2023 19:00 | MS | Anaitasuna | 1-1 | Leioa | |||
25/11/2023 19:00 | MS | Leioa | 2-0 | Aurrerá Ondarroa | |||
19/11/2023 13:30 | MS | Basconia | 3-1 | Leioa | |||
11/11/2023 19:00 | MS | Leioa | 1-0 | Añorga | |||
04/11/2023 20:30 | - | Deportivo Alavés III | - | Leioa | |||
28/10/2023 19:00 | MS | Leioa | 0-2 | Deusto | |||
12/10/2023 19:00 | - | Durango | - | Leioa | |||
07/10/2023 18:00 | - | Leioa | - | Lagun Onak | |||
01/10/2023 13:45 | - | Vitoria | - | Leioa | |||
24/09/2023 19:00 | MS | Leioa | 3-1 | Pasaia KE | |||
16/09/2023 19:00 | MS | Padura | 1-0 | Leioa | |||
10/09/2023 18:30 | MS | Leioa | 1-1 | Touring | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
12/08/2023 12:30 | MS | Leioa | 0-0 | Gernika | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı ) | |||||||
04/06/2023 14:00 | USB | UD San Fernando | 4-0 | Leioa | |||
28/05/2023 14:00 | MS | Leioa | 2-0 | UD San Fernando | |||
21/05/2023 18:30 | MS | Leioa | 2-1 | Deusto |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Vitoria | 68 |
2 | Beasain | 53 |
3 | Portekizete | 48 |
4 | Basconia | 47 |
5 | Lagun Onak | 43 |
6 | Deusto | 40 |
7 | Durango | 39 |
8 | San Ignacio | 38 |
9 | Leioa | 37 |
10 | Urduliz | 37 |
11 | Derio | 32 |
12 | Padura | 32 |
13 | Touring | 27 |
14 | Anaitasuna | 27 |
15 | Deportivo Alavés III | 27 |
16 | Pasaia KE | 23 |
17 | Aurrerá Ondarroa | 18 |
18 | Añorga | 14 |