Real Sociedad III Kuruluş : 1998 |
Estadio Zubieta XXI Paseo del Hipodromo Lasarte-Oria Stad Kapasitesi 2500 Kişi Real Sociedad III Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 20:00 | MS | Real Sociedad III | 1-0 | Náxara | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Tudelano | 0-0 | Real Sociedad III | |||
03/03/2024 19:00 | MS | Real Sociedad III | 1-2 | Calahorra | |||
25/02/2024 20:00 | MS | Barakaldo | 5-0 | Real Sociedad III | |||
18/02/2024 18:00 | MS | Real Sociedad III | 2-2 | Arenas Getxo | |||
10/02/2024 19:00 | MS | San Juan | 2-2 | Real Sociedad III | |||
04/02/2024 20:15 | MS | Real Sociedad III | 1-0 | Mutilvera | |||
28/01/2024 14:30 | MS | Real Zaragoza II | 3-1 | Real Sociedad III | |||
20/01/2024 20:00 | MS | Real Sociedad III | 2-2 | Deportivo Alavés II | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Valle Egüés | 0-0 | Real Sociedad III | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Izarra | 0-0 | Real Sociedad III | |||
16/12/2023 20:30 | MS | Real Sociedad III | 0-1 | Barbastro | |||
09/12/2023 19:00 | MS | Athletic Club II | 3-0 | Real Sociedad III | |||
03/12/2023 20:00 | MS | Real Sociedad III | 2-0 | UD Logroñés | |||
25/11/2023 20:00 | MS | Brea | 0-1 | Real Sociedad III | |||
18/11/2023 20:00 | MS | Real Sociedad III | 2-0 | Gernika | |||
12/11/2023 19:30 | MS | Utebo | 3-1 | Real Sociedad III | |||
05/11/2023 19:00 | MS | Náxara | 0-1 | Real Sociedad III | |||
29/10/2023 20:00 | MS | Real Sociedad III | 1-2 | Tudelano | |||
14/10/2023 21:15 | MS | Real Sociedad III | 0-1 | Barakaldo | |||
07/10/2023 19:00 | MS | Arenas Getxo | 0-2 | Real Sociedad III | |||
30/09/2023 18:45 | MS | Real Sociedad III | 4-0 | San Juan | |||
23/09/2023 19:30 | MS | Mutilvera | 0-0 | Real Sociedad III | |||
17/09/2023 17:00 | MS | Real Sociedad III | 1-1 | Real Zaragoza II | |||
10/09/2023 13:00 | MS | Deportivo Alavés II | 1-0 | Real Sociedad III | |||
03/09/2023 20:00 | MS | Real Sociedad III | 1-0 | Valle Egüés | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/05/2023 13:00 | MS | Real Sociedad III | 2-1 | Tarazona | |||
07/05/2023 13:00 | MS | Izarra | 2-1 | Real Sociedad III | |||
30/04/2023 18:30 | MS | Real Sociedad III | 2-2 | Tudelano | |||
22/04/2023 19:30 | MS | Sestao River | 3-1 | Real Sociedad III |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Athletic Club II | 63 |
2 | Barakaldo | 58 |
3 | UD Logroñés | 52 |
4 | Utebo | 48 |
5 | Deportivo Alavés II | 46 |
6 | Real Zaragoza II | 46 |
7 | Real Sociedad III | 38 |
8 | Calahorra | 37 |
9 | Barbastro | 36 |
10 | Tudelano | 35 |
11 | Gernika | 34 |
12 | Mutilvera | 30 |
13 | Arenas Getxo | 29 |
14 | Izarra | 27 |
15 | Valle Egüés | 21 |
16 | San Juan | 20 |
17 | Náxara | 18 |
18 | Brea | 18 |