Gimnástica Torrelavega Kuruluş : 1907 |
Estadio El Malecón Avenida de la Constitución Torrelavega Stad Kapasitesi 6007 Kişi Gimnástica Torrelavega Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:00 | MS | Deportivo La Coruña II | 1-0 | Gimnástica Torrelavega | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Gimnástica Torrelavega | 2-1 | Ourense CF | |||
03/03/2024 18:45 | MS | Compostela | 1-1 | Gimnástica Torrelavega | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Gimnástica Torrelavega | 1-0 | Covadonga | |||
17/02/2024 19:00 | MS | Arandina | 2-3 | Gimnástica Torrelavega | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Gimnástica Torrelavega | 0-0 | Marino de Luanco | |||
03/02/2024 18:00 | MS | Racing Santander II | 2-1 | Gimnástica Torrelavega | |||
28/01/2024 19:00 | MS | Gimnástica Torrelavega | 1-1 | Real Avilés | |||
21/01/2024 17:45 | MS | Real Oviedo II | 0-2 | Gimnástica Torrelavega | |||
14/01/2024 19:00 | MS | Gimnástica Torrelavega | 1-2 | Pontevedra | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Gimnástica Torrelavega | 1-3 | Coruxo | |||
16/12/2023 19:00 | MS | Guijuelo | 2-1 | Gimnástica Torrelavega | |||
10/12/2023 19:00 | MS | Gimnástica Torrelavega | 2-2 | Cayón | |||
03/12/2023 19:00 | MS | Langreo | 1-0 | Gimnástica Torrelavega | |||
26/11/2023 19:00 | MS | Gimnástica Torrelavega | 0-1 | Real Valladolid II | |||
19/11/2023 19:00 | MS | Gimnástica Torrelavega | 2-1 | Zamora | |||
11/11/2023 17:45 | MS | Villalbés | 1-0 | Gimnástica Torrelavega | |||
05/11/2023 19:00 | MS | Gimnástica Torrelavega | 2-2 | Deportivo La Coruña II | |||
28/10/2023 19:00 | MS | Ourense CF | 2-1 | Gimnástica Torrelavega | |||
15/10/2023 18:00 | MS | Covadonga | 2-2 | Gimnástica Torrelavega | |||
08/10/2023 18:00 | MS | Gimnástica Torrelavega | 1-2 | Arandina | |||
İspanya - Copa Federacion ( Kupa Maçı ) | |||||||
04/10/2023 21:30 | MS | UD Logroñés | 4-1 | Gimnástica Torrelavega | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
01/10/2023 18:00 | MS | Marino de Luanco | 0-1 | Gimnástica Torrelavega | |||
İspanya - Copa Federacion ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/09/2023 21:15 | MS | Gimnástica Torrelavega | 2-1 | Ourense CF | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/09/2023 19:30 | MS | Gimnástica Torrelavega | 0-3 | Racing Santander II | |||
16/09/2023 19:00 | MS | Real Avilés | 0-1 | Gimnástica Torrelavega | |||
10/09/2023 19:30 | MS | Gimnástica Torrelavega | 1-1 | Real Oviedo II | |||
03/09/2023 20:00 | MS | Pontevedra | 1-2 | Gimnástica Torrelavega | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
19/08/2023 20:00 | MS | Cristo Atlético | 0-0 | Gimnástica Torrelavega | |||
12/08/2023 20:00 | MS | Real Oviedo II | 1-1 | Gimnástica Torrelavega |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Pontevedra | 56 |
2 | Ourense CF | 56 |
3 | Zamora | 51 |
4 | Guijuelo | 43 |
5 | Langreo | 38 |
6 | Real Avilés | 37 |
7 | Racing Santander II | 37 |
8 | Compostela | 36 |
9 | Coruxo | 35 |
10 | Deportivo La Coruña II | 33 |
11 | Real Valladolid II | 33 |
12 | Marino de Luanco | 32 |
13 | Villalbés | 31 |
14 | Gimnástica Torrelavega | 31 |
15 | Real Oviedo II | 29 |
16 | Covadonga | 26 |
17 | Cayón | 23 |
18 | Arandina | 21 |