Coruxo Kuruluş : 1930 |
Campo do Vao Estrada do Vao, Fontenias Vigo Stad Kapasitesi 1500 Kişi Coruxo Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/04/2024 19:30 | MS | Ourense CF | 5-1 | Coruxo | |||
07/04/2024 13:00 | MS | Coruxo | 0-0 | Compostela | |||
31/03/2024 18:30 | MS | Covadonga | 0-1 | Coruxo | |||
23/03/2024 19:00 | MS | Coruxo | 1-0 | Arandina | |||
17/03/2024 19:00 | MS | Marino de Luanco | 0-1 | Coruxo | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Coruxo | 2-0 | Racing Santander II | |||
03/03/2024 19:00 | MS | Real Avilés | 4-0 | Coruxo | |||
24/02/2024 20:00 | MS | Coruxo | 1-2 | Real Oviedo II | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Pontevedra | 3-1 | Coruxo | |||
11/02/2024 18:15 | MS | Coruxo | 1-2 | Zamora | |||
03/02/2024 19:00 | MS | Coruxo | 0-0 | Guijuelo | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Cayón | 2-1 | Coruxo | |||
20/01/2024 19:00 | MS | Coruxo | 1-1 | Langreo | |||
14/01/2024 18:00 | MS | Real Valladolid II | 1-1 | Coruxo | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Gimnástica Torrelavega | 1-3 | Coruxo | |||
16/12/2023 19:00 | MS | Coruxo | 3-2 | Villalbés | |||
10/12/2023 21:30 | MS | Deportivo La Coruña II | 0-1 | Coruxo | |||
02/12/2023 18:45 | MS | Coruxo | 2-1 | Ourense CF | |||
26/11/2023 19:30 | MS | Compostela | 1-0 | Coruxo | |||
18/11/2023 18:45 | MS | Coruxo | 3-1 | Covadonga | |||
11/11/2023 19:00 | MS | Arandina | 0-1 | Coruxo | |||
05/11/2023 18:45 | MS | Coruxo | 2-1 | Marino de Luanco | |||
29/10/2023 14:00 | MS | Racing Santander II | 2-1 | Coruxo | |||
15/10/2023 13:00 | MS | Real Oviedo II | 2-0 | Coruxo | |||
08/10/2023 18:00 | MS | Coruxo | 0-2 | Pontevedra | |||
01/10/2023 19:00 | MS | Zamora | 2-0 | Coruxo | |||
23/09/2023 19:00 | MS | Guijuelo | 2-0 | Coruxo | |||
17/09/2023 20:00 | MS | Coruxo | 0-0 | Cayón | |||
10/09/2023 18:30 | MS | Langreo | 3-2 | Coruxo | |||
02/09/2023 20:00 | MS | Coruxo | 3-2 | Real Valladolid II |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Pontevedra | 64 |
2 | Ourense CF | 64 |
3 | Zamora | 59 |
4 | Guijuelo | 48 |
5 | Langreo | 46 |
6 | Racing Santander II | 45 |
7 | Coruxo | 42 |
8 | Compostela | 41 |
9 | Real Avilés | 38 |
10 | Real Valladolid II | 38 |
11 | Deportivo La Coruña II | 37 |
12 | Marino de Luanco | 36 |
13 | Villalbés | 34 |
14 | Gimnástica Torrelavega | 34 |
15 | Real Oviedo II | 30 |
16 | Cayón | 30 |
17 | Covadonga | 29 |
18 | Arandina | 28 |