Pobeda Kuruluş : 2010 |
Stadion Goce Delčev Aleksandar Makedonski bb 153 Prilep Stad Kapasitesi 15000 Kişi Pobeda Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Makedonya - Second League ( Lig Maçı ) | |||||||
04/05/2024 14:00 | - | Pobeda | - | Aresimi | |||
30/04/2024 17:00 | MS | Skopje | 1-1 | Pobeda | |||
27/04/2024 17:00 | MS | Pobeda | 1-1 | Vardar Negotino | |||
20/04/2024 17:00 | MS | Karaorman | 0-2 | Pobeda | |||
13/04/2024 16:00 | MS | Pobeda | 0-1 | Kozuv Gevgelija | |||
06/04/2024 16:00 | MS | Detonit Plachkovica | 1-1 | Pobeda | |||
30/03/2024 17:00 | MS | Pobeda | 2-1 | Sasa | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Novaci | 2-2 | Pobeda | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Pobeda | 0-0 | Belasica | |||
05/03/2024 16:00 | MS | Osogovo | 0-0 | Pobeda | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Ohrid | 1-0 | Pobeda | |||
24/02/2024 16:00 | MS | Pobeda | 0-1 | Bashkimi Kumanovo | |||
17/02/2024 16:00 | MS | Teteks | 0-0 | Pobeda | |||
09/12/2023 15:00 | - | Besa Dobërdoll | - | Pobeda | |||
02/12/2023 15:00 | MS | Pobeda | 0-2 | Pelister | |||
25/11/2023 15:00 | MS | Aresimi | 8-1 | Pobeda | |||
12/11/2023 15:00 | MS | Pobeda | 1-0 | Skopje | |||
04/11/2023 15:00 | MS | Vardar Negotino | 3-2 | Pobeda | |||
28/10/2023 14:00 | MS | Pobeda | 1-2 | Karaorman | |||
21/10/2023 15:00 | MS | Kozuv Gevgelija | 0-0 | Pobeda | |||
08/10/2023 15:00 | - | Pobeda | - | Detonit Plachkovica | |||
30/09/2023 15:00 | MS | Sasa | 2-1 | Pobeda | |||
23/09/2023 16:00 | MS | Pobeda | 1-1 | Novaci | |||
Makedonya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
20/09/2023 16:00 | PEN | Young Team | 0-0 PS : 4-3 |
Pobeda | |||
Makedonya - Second League ( Lig Maçı ) | |||||||
16/09/2023 16:00 | MS | Belasica | 3-1 | Pobeda | |||
03/09/2023 17:00 | MS | Pobeda | 1-0 | Osogovo | |||
26/08/2023 17:00 | MS | Pobeda | 0-0 | Ohrid | |||
19/08/2023 18:00 | MS | Bashkimi Kumanovo | 2-1 | Pobeda | |||
12/08/2023 18:00 | MS | Pobeda | 5-1 | Teteks | |||
Rusya - Second League - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/08/2023 16:30 | MS | Pobeda | 0-1 | Astrakhan | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
05/08/2023 18:00 | MS | Pobeda | 1-1 | Pelister | |||
Rusya - Second League - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/07/2023 17:00 | - | Dynamo Makhachkala II | - | Pobeda | |||
16/07/2023 17:00 | MS | Pobeda | 0-3 | Mashuk-KMV | |||
Makedonya - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/05/2023 18:00 | MS | Pobeda | 1-4 | Tikveš | |||
07/05/2023 18:00 | MS | Makedonija GjP | 7-0 | Pobeda | |||
30/04/2023 17:00 | MS | Pobeda | 0-4 | Skopje | |||
26/04/2023 17:00 | MS | Akademija Pandev | 2-0 | Pobeda | |||
23/04/2023 17:00 | MS | Pobeda | 0-1 | FK Rabotnicki | |||
15/04/2023 17:00 | MS | Struga | 6-2 | Pobeda | |||
09/04/2023 16:00 | MS | Pobeda | 0-6 | Shkupi 1927 | |||
02/04/2023 16:00 | MS | Shkendija | 2-0 | Pobeda | |||
18/03/2023 17:00 | MS | Pobeda | 1-5 | Sileks | |||
12/03/2023 16:00 | MS | Bregalnica Štip | 4-0 | Pobeda | |||
08/03/2023 16:00 | MS | Akademija Pandev | 3-0 | Pobeda | |||
05/03/2023 16:00 | MS | Pobeda | 1-4 | Sileks | |||
26/02/2023 16:00 | MS | Shkendija | 1-0 | Pobeda | |||
19/02/2023 16:00 | MS | Pobeda | 0-2 | FK Rabotnicki | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
08/02/2023 15:00 | İptal Edildi | Pobeda | - | Pelister | |||
28/01/2023 16:00 | MS | Ohrid | 2-1 | Pobeda | |||
Makedonya - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
11/12/2022 15:00 | MS | Bregalnica Štip | 2-2 | Pobeda | |||
04/12/2022 15:00 | MS | Pobeda | 0-0 | Skopje | |||
27/11/2022 15:00 | MS | Pobeda | 0-6 | Shkupi 1927 | |||
12/11/2022 03:00 | İptal Edildi | Renova | - | Pobeda | |||
06/11/2022 15:00 | MS | Pobeda | 1-3 | Makedonija GjP | |||
30/10/2022 15:00 | MS | Tikveš | 1-0 | Pobeda | |||
26/10/2022 15:00 | MS | Pobeda | 2-0 | Struga | |||
Makedonya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
19/10/2022 15:00 | MS | Pobeda | 0-2 | Makedonija GjP | |||
Makedonya - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
15/10/2022 15:00 | MS | Pobeda | 1-1 | Akademija Pandev | |||
09/10/2022 15:00 | MS | Sileks | 0-3 | Pobeda | |||
02/10/2022 16:00 | MS | Pobeda | 1-3 | Shkendija | |||
17/09/2022 16:00 | MS | FK Rabotnicki | 1-0 | Pobeda | |||
Makedonya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
14/09/2022 16:00 | - | Karbinci | - | Pobeda | |||
Makedonya - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
11/09/2022 17:00 | MS | Pobeda | 1-0 | Bregalnica Štip | |||
04/09/2022 17:00 | MS | Skopje | 1-0 | Pobeda | |||
31/08/2022 17:00 | MS | Shkupi 1927 | 1-1 | Pobeda | |||
28/08/2022 03:00 | İptal Edildi | Pobeda | - | Renova | |||
20/08/2022 18:00 | MS | Makedonija GjP | 4-1 | Pobeda | |||
14/08/2022 18:00 | MS | Pobeda | 0-1 | Tikveš | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/07/2022 18:30 | MS | Pobeda | 2-2 | Egnatia Rrogozhinë | |||
13/07/2022 18:30 | MS | Pobeda | 0-0 | FK Rabotnicki | |||
Makedonya - Second League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/05/2022 18:00 | MS | Sloga Vinica | 1-2 | Pobeda | |||
07/05/2022 18:00 | MS | Pobeda | 2-0 | Pehchevo | |||
30/04/2022 18:00 | MS | Pobeda | 3-0 | Belasica | |||
23/04/2022 17:00 | MS | Sasa | 1-2 | Pobeda | |||
16/04/2022 17:00 | MS | Pobeda | 2-1 | Osogovo | |||
09/04/2022 17:00 | MS | Tim Lokomotiva | 1-2 | Pobeda | |||
02/04/2022 16:00 | MS | Pobeda | 6-0 | Bratstvo Zhitoshe | |||
20/03/2022 17:00 | MS | Detonit Junior | 2-5 | Pobeda | |||
12/03/2022 17:00 | MS | Pobeda | 1-1 | Pehchevo | |||
05/03/2022 16:00 | MS | Pobeda | 0-0 | Belasica | |||
26/02/2022 16:00 | MS | Detonit Junior | 0-0 | Pobeda | |||
19/02/2022 16:00 | MS | Bratstvo Zhitoshe | 1-4 | Pobeda | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
02/02/2022 14:00 | MS | Belasica | 0-0 | Pobeda | |||
Makedonya - Second League ( Lig Maçı ) | |||||||
11/12/2021 15:00 | MS | Pobeda | 4-0 | Tim Lokomotiva | |||
07/12/2021 15:00 | MS | Osogovo | 1-3 | Pobeda | |||
04/12/2021 15:00 | MS | Pobeda | 1-2 | Sloga Vinica | |||
27/11/2021 15:00 | MS | Sasa | 3-0 | Pobeda | |||
20/11/2021 15:00 | MS | Pobeda | 3-1 | Kozuv Gevgelija | |||
06/11/2021 15:00 | MS | Pehchevo | 1-1 | Pobeda | |||
30/10/2021 15:00 | MS | Belasica | 0-1 | Pobeda | |||
23/10/2021 15:00 | MS | Pobeda | 1-0 | Detonit Junior | |||
16/10/2021 15:00 | MS | Pobeda | 5-0 | Bratstvo Zhitoshe | |||
03/10/2021 16:00 | MS | Tim Lokomotiva | 1-4 | Pobeda | |||
25/09/2021 16:00 | MS | Pobeda | 6-0 | Osogovo | |||
18/09/2021 16:00 | MS | Sloga Vinica | 2-1 | Pobeda | |||
Makedonya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
15/09/2021 16:00 | PEN | Pobeda | 1-1 PS : 4-5 |
Vardar Skopje | |||
Makedonya - Second League ( Lig Maçı ) | |||||||
12/09/2021 17:00 | MS | Pobeda | 1-1 | Sasa | |||
29/08/2021 17:00 | MS | Kozuv Gevgelija | 0-2 | Pobeda | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
07/08/2021 18:30 | MS | Ohrid | 2-0 | Pobeda | |||
01/08/2021 19:00 | MS | Vardar Skopje | 1-1 | Pobeda |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Besa Dobërdoll | 70 |
2 | Pelister | 64 |
3 | Detonit Plachkovica | 56 |
4 | Aresimi | 47 |
5 | Skopje | 40 |
6 | Ohrid | 39 |
7 | Vardar Negotino | 38 |
8 | Bashkimi Kumanovo | 38 |
9 | Belasica | 37 |
10 | Kozuv Gevgelija | 37 |
11 | Pobeda | 28 |
12 | Novaci | 28 |
13 | Teteks | 24 |
14 | Osogovo | 23 |
15 | Sasa | 20 |
16 | Karaorman | 15 |