Táborsko II Kuruluş : 0 |
Stadion Svépomoc Bydlinského 2867 Tábor Stad Kapasitesi 4000 Kişi Táborsko II Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı ) | |||||||
05/05/2024 18:00 | MS | Táborsko II | 3-0 | České Budějovice II | |||
28/04/2024 18:00 | MS | Táborsko II | 4-2 | Písek | |||
21/04/2024 11:15 | MS | Bohemians 1905 II | 3-3 | Táborsko II | |||
14/04/2024 17:30 | MS | Táborsko II | 1-1 | Motorlet Praha | |||
07/04/2024 11:15 | MS | Dukla Praha II | 1-1 | Táborsko II | |||
31/03/2024 12:00 | MS | Táborsko II | 4-0 | Karlovy Vary | |||
24/03/2024 12:30 | MS | Viktoria Plzeň II | 3-3 | Táborsko II | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Táborsko II | 1-0 | Přeštice | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Povltava FA | 2-4 | Táborsko II | |||
03/03/2024 12:15 | MS | Táborsko II | 1-1 | Loko Vltavín | |||
11/11/2023 16:00 | MS | Táborsko II | 2-0 | Králův Dvůr | |||
05/11/2023 12:15 | MS | Admira Praha | 3-0 | Táborsko II | |||
29/10/2023 16:30 | MS | Táborsko II | 1-0 | Sokol Hostouň | |||
22/10/2023 11:15 | MS | Slavia Praha II | 3-1 | Táborsko II | |||
15/10/2023 17:00 | MS | Táborsko II | 1-1 | Jiskra Domažlice | |||
07/10/2023 11:30 | MS | České Budějovice II | 5-2 | Táborsko II | |||
29/09/2023 19:00 | MS | Písek | 3-0 | Táborsko II | |||
24/09/2023 11:30 | MS | Táborsko II | 1-0 | Bohemians 1905 II | |||
16/09/2023 11:15 | MS | Motorlet Praha | 0-0 | Táborsko II | |||
10/09/2023 18:00 | MS | Táborsko II | 6-1 | Dukla Praha II | |||
02/09/2023 19:00 | MS | Karlovy Vary | 3-2 | Táborsko II | |||
27/08/2023 18:00 | MS | Táborsko II | 2-2 | Viktoria Plzeň II | |||
19/08/2023 15:30 | MS | Přeštice | 4-2 | Táborsko II | |||
13/08/2023 18:00 | MS | Táborsko II | 4-5 | Povltava FA | |||
05/08/2023 11:15 | MS | Loko Vltavín | 1-1 | Táborsko II |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Slavia Praha II | 57 |
2 | Jiskra Domažlice | 52 |
3 | Viktoria Plzeň II | 41 |
4 | Sokol Hostouň | 41 |
5 | České Budějovice II | 40 |
6 | Povltava FA | 40 |
7 | Táborsko II | 36 |
8 | Dukla Praha II | 33 |
9 | Admira Praha | 31 |
10 | Bohemians 1905 II | 29 |
11 | Přeštice | 28 |
12 | Písek | 27 |
13 | Motorlet Praha | 27 |
14 | Loko Vltavín | 26 |
15 | Karlovy Vary | 26 |
16 | Králův Dvůr | 21 |