UD Logroñés Kuruluş : 1967 |
Estadio Nuevo Municipal Las Gaunas Avenida de la Sierra Logroño Stad Kapasitesi 16000 Kişi UD Logroñés Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 19:00 | MS | Calahorra | 0-1 | UD Logroñés | |||
17/03/2024 20:00 | MS | UD Logroñés | 0-0 | Barakaldo | |||
09/03/2024 20:00 | MS | Arenas Getxo | 2-1 | UD Logroñés | |||
03/03/2024 20:00 | MS | UD Logroñés | 1-0 | San Juan | |||
24/02/2024 18:30 | MS | Mutilvera | 1-2 | UD Logroñés | |||
18/02/2024 20:00 | MS | UD Logroñés | 4-0 | Real Zaragoza II | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Deportivo Alavés II | 1-0 | UD Logroñés | |||
04/02/2024 20:00 | MS | UD Logroñés | 3-2 | Valle Egüés | |||
28/01/2024 18:30 | MS | Izarra | 0-2 | UD Logroñés | |||
21/01/2024 20:00 | MS | UD Logroñés | 0-0 | Barbastro | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Athletic Club II | 0-0 | UD Logroñés | |||
07/01/2024 20:00 | MS | UD Logroñés | 3-0 | Utebo | |||
17/12/2023 19:00 | MS | Brea | 0-2 | UD Logroñés | |||
10/12/2023 20:00 | MS | UD Logroñés | 7-1 | Gernika | |||
03/12/2023 20:00 | MS | Real Sociedad III | 2-0 | UD Logroñés | |||
26/11/2023 20:00 | MS | UD Logroñés | 5-0 | Náxara | |||
19/11/2023 19:00 | MS | Tudelano | 1-1 | UD Logroñés | |||
12/11/2023 20:00 | MS | UD Logroñés | 4-0 | Calahorra | |||
05/11/2023 19:00 | MS | Barakaldo | 1-1 | UD Logroñés | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
02/11/2023 22:00 | MS | UD Logroñés | 0-2 | Valencia | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
29/10/2023 20:00 | MS | UD Logroñés | 5-1 | Arenas Getxo | |||
İspanya - Copa Federacion ( Kupa Maçı ) | |||||||
25/10/2023 21:30 | USB | UD Logroñés | 2-3 | Badalona | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | MS | San Juan | 0-4 | UD Logroñés | |||
15/10/2023 19:00 | MS | UD Logroñés | 3-0 | Mutilvera | |||
İspanya - Copa Federacion ( Kupa Maçı ) | |||||||
11/10/2023 20:30 | USB | L'Entregu | 0-1 | UD Logroñés | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
08/10/2023 12:30 | MS | Real Zaragoza II | 1-1 | UD Logroñés | |||
İspanya - Copa Federacion ( Kupa Maçı ) | |||||||
04/10/2023 21:30 | MS | UD Logroñés | 4-1 | Gimnástica Torrelavega | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
01/10/2023 19:00 | MS | UD Logroñés | 1-1 | Deportivo Alavés II | |||
İspanya - Copa Federacion ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/09/2023 21:30 | MS | UD Logroñés | 2-0 | Laredo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/09/2023 17:30 | MS | Valle Egüés | 0-0 | UD Logroñés |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Athletic Club II | 66 |
2 | Barakaldo | 58 |
3 | UD Logroñés | 55 |
4 | Real Zaragoza II | 49 |
5 | Utebo | 49 |
6 | Deportivo Alavés II | 46 |
7 | Real Sociedad III | 39 |
8 | Tudelano | 38 |
9 | Barbastro | 37 |
10 | Calahorra | 37 |
11 | Gernika | 34 |
12 | Mutilvera | 33 |
13 | Arenas Getxo | 30 |
14 | Izarra | 27 |
15 | San Juan | 23 |
16 | Valle Egüés | 21 |
17 | Náxara | 21 |
18 | Brea | 18 |