Alfaro Kuruluş : 1922 |
Estadio La Molineta Avenida de La Molineta Alfaro Stad Kapasitesi 5000 Kişi Alfaro Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:30 | MS | Calahorra II | 0-1 | Alfaro | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Alfaro | 2-0 | Tedeón | |||
03/03/2024 19:00 | MS | Peña Balsamaiso | 0-4 | Alfaro | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Alfaro | 4-1 | Vianés | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Racing Rioja | 1-3 | Alfaro | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Alfaro | 1-1 | Varea | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Haro Deportivo | 0-3 | Alfaro | |||
28/01/2024 19:00 | MS | Alfaro | 4-1 | La Calzada | |||
21/01/2024 17:45 | MS | Anguiano | 1-1 | Alfaro | |||
14/01/2024 19:00 | MS | Alfaro | 2-1 | Arnedo | |||
07/01/2024 18:00 | MS | Alberite | 2-5 | Alfaro | |||
16/12/2023 20:30 | MS | Alfaro | 1-1 | UD Logroñés II | |||
03/12/2023 19:00 | MS | Oyonesa | 2-3 | Alfaro | |||
26/11/2023 19:00 | MS | Alfaro | 2-2 | Comillas | |||
19/11/2023 14:00 | MS | Berceo | 2-0 | Alfaro | |||
11/11/2023 20:30 | MS | Alfaro | 1-5 | Casalarreina | |||
05/11/2023 18:30 | MS | River Ebro | 1-2 | Alfaro | |||
29/10/2023 18:00 | MS | Alfaro | 1-2 | Calahorra II | |||
15/10/2023 19:00 | - | Alfaro | - | Peña Balsamaiso | |||
08/10/2023 18:00 | - | Vianés | - | Alfaro | |||
30/09/2023 17:30 | - | Alfaro | - | Racing Rioja | |||
24/09/2023 13:00 | MS | Varea | 0-2 | Alfaro | |||
17/09/2023 19:00 | MS | Alfaro | 2-1 | Haro Deportivo | |||
10/09/2023 18:30 | MS | La Calzada | 1-1 | Alfaro | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/05/2023 19:00 | MS | Arnedo | 1-4 | Alfaro | |||
07/05/2023 13:00 | MS | Alfaro | 0-1 | Brea | |||
30/04/2023 19:00 | MS | Cirbonero | 2-3 | Alfaro | |||
23/04/2023 18:00 | MS | Alfaro | 2-1 | Mutilvera | |||
15/04/2023 18:00 | MS | San Juan | 2-2 | Alfaro | |||
09/04/2023 19:00 | MS | Alfaro | 1-1 | Deportivo Alavés II |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Alfaro | 56 |
2 | UD Logroñés II | 51 |
3 | Anguiano | 49 |
4 | Calahorra II | 46 |
5 | Varea | 44 |
6 | Oyonesa | 42 |
7 | Casalarreina | 39 |
8 | La Calzada | 36 |
9 | Berceo | 36 |
10 | Racing Rioja | 32 |
11 | Peña Balsamaiso | 30 |
12 | Arnedo | 29 |
13 | River Ebro | 28 |
14 | Vianés | 26 |
15 | Tedeón | 23 |
16 | Haro Deportivo | 21 |
17 | Comillas | 15 |
18 | Alberite | 12 |