UD Ourense Kuruluş : 2014 |
Estadio O Couto Calle Estadio de Fútbol Ourense Stad Kapasitesi 5625 Kişi UD Ourense Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:00 | MS | UD Ourense | 1-1 | Barbadás | |||
02/03/2024 20:30 | MS | Arzúa | 0-3 | UD Ourense | |||
24/02/2024 19:30 | MS | UD Ourense | 0-2 | Celta de Vigo III | |||
17/02/2024 18:30 | MS | Rápido Bouzas | 2-1 | UD Ourense | |||
11/02/2024 18:30 | MS | UD Ourense | 0-0 | Viveiro | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Atlético Arteixo | 0-0 | UD Ourense | |||
28/01/2024 18:30 | MS | UD Ourense | 0-0 | Somozas | |||
21/01/2024 19:00 | MS | UD Ourense | 2-1 | Alondras | |||
14/01/2024 19:00 | MS | Paiosaco | 0-1 | UD Ourense | |||
06/01/2024 19:00 | MS | Pontevedra II | 2-1 | UD Ourense | |||
16/12/2023 20:00 | MS | UD Ourense | 0-1 | Bergantiños | |||
02/12/2023 18:00 | MS | Arosa | 1-0 | UD Ourense | |||
26/11/2023 19:00 | MS | UD Ourense | 2-1 | Sarriana | |||
19/11/2023 18:15 | MS | Betanzos | 1-2 | UD Ourense | |||
12/11/2023 19:00 | MS | UD Ourense | 2-4 | Silva | |||
05/11/2023 19:30 | MS | Estradense | 0-0 | UD Ourense | |||
29/10/2023 19:00 | MS | UD Ourense | 2-2 | Polvorín | |||
12/10/2023 18:30 | - | UD Ourense | - | Arzúa | |||
08/10/2023 13:00 | - | Celta de Vigo III | - | UD Ourense | |||
01/10/2023 19:00 | - | UD Ourense | - | Rápido Bouzas | |||
24/09/2023 13:00 | MS | Viveiro | 1-2 | UD Ourense | |||
17/09/2023 19:00 | - | UD Ourense | - | Atlético Arteixo | |||
10/09/2023 19:00 | MS | Somozas | 0-1 | UD Ourense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı ) | |||||||
07/05/2023 21:45 | MS | Arosa | 3-0 | UD Ourense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/04/2023 18:00 | MS | UD Ourense | 3-0 | Arzúa | |||
16/04/2023 13:00 | MS | Estradense | 0-0 | UD Ourense | |||
09/04/2023 19:00 | MS | UD Ourense | 2-3 | Arosa | |||
02/04/2023 13:00 | MS | Deportivo La Coruña II | 1-1 | UD Ourense | |||
26/03/2023 18:30 | MS | UD Ourense | 2-0 | Paiosaco | |||
19/03/2023 19:30 | MS | Barco | 0-1 | UD Ourense |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Bergantiños | 53 |
2 | Celta de Vigo III | 48 |
3 | Arosa | 40 |
4 | Atlético Arteixo | 38 |
5 | Alondras | 37 |
6 | UD Ourense | 37 |
7 | Silva | 35 |
8 | Sarriana | 32 |
9 | Rápido Bouzas | 32 |
10 | Somozas | 30 |
11 | Polvorín | 29 |
12 | Estradense | 29 |
13 | Paiosaco | 27 |
14 | Viveiro | 27 |
15 | Barbadás | 27 |
16 | Betanzos | 26 |
17 | Pontevedra II | 20 |
18 | Arzúa | 8 |