UE Santa Coloma Kuruluş : 1995 |
Centre d'Entrenament de la FAF 1 Avenue de Santa Coloma Santa Coloma Stad Kapasitesi 2000 Kişi UE Santa Coloma Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı ) | |||||||
28/04/2024 17:00 | MS | UE Santa Coloma | 2-1 | Pas de la Casa | |||
Andora - Copa Constitució ( Kupa Maçı ) | |||||||
25/04/2024 21:30 | MS | Atlètic Club d'Escaldes | 0-1 | UE Santa Coloma | |||
Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı ) | |||||||
21/04/2024 19:30 | MS | Ordino | 1-2 | UE Santa Coloma | |||
13/04/2024 21:30 | MS | UE Santa Coloma | 1-1 | Penya Encarnada | |||
06/04/2024 21:30 | MS | Carroi | 0-3 | UE Santa Coloma | |||
Andora - Copa Constitució ( Kupa Maçı ) | |||||||
17/03/2024 13:00 | MS | UE Santa Coloma | 1-0 | Penya Encarnada | |||
Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 15:30 | MS | UE Santa Coloma | 2-0 | Esperança d'Andora | |||
03/03/2024 18:00 | MS | Atlètic Amèrica | 0-1 | UE Santa Coloma | |||
25/02/2024 15:30 | MS | UE Santa Coloma | 2-0 | Ordino | |||
18/02/2024 13:00 | MS | Penya Encarnada | 0-0 | UE Santa Coloma | |||
11/02/2024 20:30 | MS | UE Santa Coloma | 0-0 | Pas de la Casa | |||
04/02/2024 18:00 | MS | UE Santa Coloma | 6-0 | Esperança d'Andora | |||
28/01/2024 20:30 | MS | Carroi | 0-5 | UE Santa Coloma | |||
21/01/2024 13:00 | MS | UE Santa Coloma | 0-0 | Inter Club d'Escaldes | |||
Andora - Copa Constitució ( Kupa Maçı ) | |||||||
14/01/2024 21:00 | MS | Carroi | 2-3 | UE Santa Coloma | |||
Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı ) | |||||||
16/12/2023 22:30 | MS | UE Santa Coloma | 6-0 | Atlètic Amèrica | |||
10/12/2023 20:30 | MS | FC Santa Coloma | 1-2 | UE Santa Coloma | |||
03/12/2023 13:00 | MS | Atlètic Club d'Escaldes | 1-2 | UE Santa Coloma | |||
25/11/2023 22:30 | MS | Penya Encarnada | 1-2 | UE Santa Coloma | |||
12/11/2023 18:00 | MS | UE Santa Coloma | 1-2 | FC Santa Coloma | |||
05/11/2023 15:30 | MS | UE Santa Coloma | 3-0 | Carroi | |||
29/10/2023 18:00 | MS | Pas de la Casa | 1-5 | UE Santa Coloma | |||
08/10/2023 12:00 | MS | Atlètic Amèrica | 0-1 | UE Santa Coloma | |||
30/09/2023 21:30 | MS | UE Santa Coloma | 2-1 | Inter Club d'Escaldes | |||
24/09/2023 14:30 | MS | Esperança d'Andora | 0-2 | UE Santa Coloma | |||
16/09/2023 21:30 | MS | UE Santa Coloma | 2-0 | Ordino | |||
Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı ) | |||||||
21/05/2023 18:00 | MS | UE Santa Coloma | 5-0 | UE Engordany | |||
14/05/2023 19:30 | MS | Ordino | 1-1 | UE Santa Coloma | |||
07/05/2023 17:00 | MS | UE Santa Coloma | 0-0 | FC Santa Coloma | |||
30/04/2023 14:30 | MS | Inter Club d'Escaldes | 1-0 | UE Santa Coloma | |||
23/04/2023 12:00 | MS | UE Santa Coloma | 1-3 | Atlètic Club d'Escaldes | |||
16/04/2023 17:00 | MS | Penya Encarnada | 4-1 | UE Santa Coloma | |||
02/04/2023 14:30 | MS | UE Santa Coloma | 1-1 | UE Sant Julia | |||
12/03/2023 20:30 | MS | UE Santa Coloma | 3-1 | Ordino | |||
05/03/2023 13:00 | MS | UE Sant Julia | 1-3 | UE Santa Coloma | |||
26/02/2023 20:30 | MS | UE Santa Coloma | 1-1 | UE Engordany | |||
19/02/2023 18:00 | MS | Inter Club d'Escaldes | 1-0 | UE Santa Coloma | |||
12/02/2023 18:00 | MS | UE Santa Coloma | 0-0 | FC Santa Coloma | |||
05/02/2023 15:30 | MS | UE Santa Coloma | 2-0 | Atlètic Club d'Escaldes | |||
29/01/2023 13:00 | MS | Penya Encarnada | 1-1 | UE Santa Coloma | |||
Andora - Copa Constitució ( Kupa Maçı ) | |||||||
15/01/2023 17:00 | MS | UE Santa Coloma | 0-2 | Inter Club d'Escaldes | |||
Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı ) | |||||||
18/12/2022 21:30 | MS | UE Santa Coloma | 1-1 | Ordino | |||
11/12/2022 15:30 | MS | FC Santa Coloma | 3-0 | UE Santa Coloma | |||
04/12/2022 17:00 | MS | UE Santa Coloma | 2-2 | Inter Club d'Escaldes | |||
27/11/2022 18:00 | MS | UE Santa Coloma | 0-0 | Atlètic Club d'Escaldes | |||
22/11/2022 22:30 | MS | UE Sant Julia | 1-3 | UE Santa Coloma | |||
13/11/2022 13:00 | MS | UE Santa Coloma | 2-1 | UE Engordany | |||
06/11/2022 15:30 | MS | Penya Encarnada | 0-2 | UE Santa Coloma | |||
30/10/2022 20:30 | MS | FC Santa Coloma | 0-1 | UE Santa Coloma | |||
23/10/2022 19:30 | MS | UE Santa Coloma | 1-1 | UE Engordany | |||
16/10/2022 17:00 | MS | Inter Club d'Escaldes | 1-3 | UE Santa Coloma | |||
09/10/2022 19:30 | MS | UE Sant Julia | 0-3 | UE Santa Coloma | |||
02/10/2022 17:00 | MS | UE Santa Coloma | 0-0 | Ordino | |||
18/09/2022 12:00 | MS | Penya Encarnada | 1-1 | UE Santa Coloma | |||
11/09/2022 14:30 | MS | UE Santa Coloma | 2-3 | Atlètic Club d'Escaldes | |||
Dünya - UEFA Europa Conference League ( Kupa Maçı ) | |||||||
14/07/2022 22:15 | MS | Breidablik | 4-1 | UE Santa Coloma | |||
07/07/2022 18:00 | MS | UE Santa Coloma | 0-1 | Breidablik | |||
Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı ) | |||||||
22/05/2022 18:00 | MS | UE Santa Coloma | 1-1 | Atlètic Club d'Escaldes | |||
15/05/2022 18:00 | MS | Inter Club d'Escaldes | 1-3 | UE Santa Coloma | |||
08/05/2022 17:00 | MS | UE Santa Coloma | 0-0 | UE Sant Julia | |||
01/05/2022 19:30 | MS | Atlètic Club d'Escaldes | 3-2 | UE Santa Coloma | |||
24/04/2022 17:00 | MS | UE Santa Coloma | 1-0 | Inter Club d'Escaldes | |||
10/04/2022 19:30 | MS | UE Sant Julia | 2-1 | UE Santa Coloma | |||
03/04/2022 13:00 | MS | Carroi | 1-3 | UE Santa Coloma | |||
20/03/2022 18:00 | MS | UE Santa Coloma | 1-0 | UE Engordany | |||
13/03/2022 18:00 | MS | Ordino | 0-1 | UE Santa Coloma | |||
06/03/2022 20:30 | MS | Atlètic Club d'Escaldes | 1-1 | UE Santa Coloma | |||
27/02/2022 13:00 | MS | UE Santa Coloma | 1-0 | Inter Club d'Escaldes | |||
20/02/2022 15:30 | MS | UE Sant Julia | 0-4 | UE Santa Coloma | |||
13/02/2022 18:00 | MS | UE Santa Coloma | 1-1 | FC Santa Coloma | |||
06/02/2022 20:30 | MS | UE Santa Coloma | 1-2 | Carroi | |||
30/01/2022 13:00 | MS | UE Engordany | 1-1 | UE Santa Coloma | |||
26/01/2022 22:45 | MS | FC Santa Coloma | 3-1 | UE Santa Coloma | |||
Andora - Copa Constitució ( Kupa Maçı ) | |||||||
23/01/2022 14:00 | MS | Atlètic Club d'Escaldes | 2-0 | UE Santa Coloma | |||
Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2022 22:45 | MS | UE Santa Coloma | 1-0 | Ordino | |||
Andora - Copa Constitució ( Kupa Maçı ) | |||||||
16/01/2022 17:00 | MS | UE Santa Coloma | 6-2 | Encamp | |||
Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı ) | |||||||
09/01/2022 13:00 | MS | UE Santa Coloma | 1-3 | Atlètic Club d'Escaldes | |||
19/12/2021 15:30 | MS | Inter Club d'Escaldes | 2-2 | UE Santa Coloma | |||
28/11/2021 13:00 | MS | UE Santa Coloma | 1-1 | UE Sant Julia | |||
07/11/2021 20:30 | MS | Carroi | 1-2 | UE Santa Coloma | |||
31/10/2021 20:30 | MS | UE Santa Coloma | 1-0 | UE Engordany | |||
24/10/2021 17:00 | MS | Ordino | 0-2 | UE Santa Coloma | |||
17/10/2021 19:30 | MS | Atlètic Club d'Escaldes | 0-0 | UE Santa Coloma | |||
03/10/2021 17:00 | MS | UE Santa Coloma | 0-1 | Inter Club d'Escaldes | |||
26/09/2021 12:00 | MS | UE Sant Julia | 1-2 | UE Santa Coloma | |||
19/09/2021 14:30 | MS | UE Santa Coloma | 2-1 | FC Santa Coloma | |||
Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı ) | |||||||
22/05/2021 21:45 | MS | UE Santa Coloma | 4-6 | UE Engordany | |||
16/05/2021 12:30 | MS | Penya Encarnada | 0-4 | UE Santa Coloma | |||
09/05/2021 12:30 | MS | Carroi | 3-2 | UE Santa Coloma | |||
02/05/2021 12:30 | MS | UE Engordany | 2-5 | UE Santa Coloma | |||
25/04/2021 12:30 | MS | UE Santa Coloma | 9-0 | Penya Encarnada | |||
22/04/2021 21:30 | MS | UE Santa Coloma | 1-1 | Carroi | |||
18/04/2021 12:30 | MS | UE Santa Coloma | 7-0 | Penya Encarnada | |||
14/03/2021 13:30 | MS | UE Sant Julia | 3-1 | UE Santa Coloma | |||
07/03/2021 13:30 | MS | UE Santa Coloma | 3-1 | UE Engordany | |||
Andora - Copa Constitució ( Kupa Maçı ) | |||||||
04/03/2021 22:30 | MS | Atlètic Club d'Escaldes | 3-0 | UE Santa Coloma | |||
Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı ) | |||||||
28/02/2021 18:30 | MS | FC Santa Coloma | 1-0 | UE Santa Coloma | |||
21/02/2021 13:30 | MS | UE Santa Coloma | 0-3 | Inter Club d'Escaldes | |||
Andora - Copa Constitució ( Kupa Maçı ) | |||||||
18/02/2021 22:30 | MS | UE Santa Coloma | 4-0 | La Massana | |||
Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı ) | |||||||
14/02/2021 18:30 | MS | Carroi | 1-3 | UE Santa Coloma |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | UE Santa Coloma | 61 |
2 | Inter Club d'Escaldes | 56 |
3 | FC Santa Coloma | 55 |
4 | Atlètic Club d'Escaldes | 54 |
5 | Penya Encarnada | 38 |
6 | Ordino | 29 |
7 | Pas de la Casa | 14 |
8 | Esperança d'Andora | 13 |
9 | Carroi | 12 |
10 | Atlètic Amèrica | 11 |