İspanya Tercera División RFEF - Group 2 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

İspanya Tercera División RFEF - Group 2
İspanya Tercera División RFEF - Group 2
2023-2024 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İspanya Tercera División RFEF - Group 2 İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
12/05/2024 18:00 MS Condal 2-0 Colunga
12/05/2024 18:00 MS Sporting Gijón II 3-1 Real Titánico
12/05/2024 18:00 MS Lenense 1-1 Caudal
12/05/2024 18:00 MS Lealtad 4-0 Luarca
12/05/2024 18:00 MS Gijón Industrial 3-2 Llanes
12/05/2024 18:00 MS Praviano 0-0 Avilés Stadium
12/05/2024 18:00 MS Ceares 2-4 Llanera
12/05/2024 18:00 MS Urraca 1-1 L'Entregu
11/05/2024 17:15 MS Tuilla 2-2 Barcia
05/05/2024 20:30 MS Llanera 4-1 Praviano
05/05/2024 20:00 - Colunga - Ceares
05/05/2024 19:30 MS Real Titánico 1-0 Condal
05/05/2024 19:00 MS L'Entregu 1-2 Tuilla
05/05/2024 19:00 MS Caudal 2-1 Urraca
05/05/2024 13:00 MS Avilés Stadium 0-1 Lealtad
05/05/2024 13:00 MS Llanes 0-0 Lenense
05/05/2024 13:00 MS Luarca 2-3 Gijón Industrial
04/05/2024 18:00 MS Barcia 1-0 Sporting Gijón II
01/05/2024 19:30 MS Gijón Industrial 1-2 Avilés Stadium
01/05/2024 19:00 MS Tuilla 2-1 Caudal
01/05/2024 18:30 MS Colunga 1-2 Real Titánico
01/05/2024 18:30 MS Praviano 1-1 Ceares
01/05/2024 18:30 MS Urraca 1-1 Llanes
01/05/2024 13:30 MS Lenense 3-0 Luarca
01/05/2024 13:00 MS Sporting Gijón II 0-0 L'Entregu
01/05/2024 13:00 MS Lealtad 0-1 Llanera
01/05/2024 12:45 MS Condal 2-0 Barcia
28/04/2024 13:00 MS Barcia 3-4 Colunga
28/04/2024 13:00 MS Praviano 1-2 Lealtad
27/04/2024 20:00 MS Llanes 0-2 Tuilla
27/04/2024 20:00 MS Llanera 4-1 Gijón Industrial
27/04/2024 19:30 MS Caudal 0-0 Sporting Gijón II
27/04/2024 19:00 MS Avilés Stadium 3-0 Lenense
27/04/2024 19:00 MS Ceares 3-0 Real Titánico
27/04/2024 19:00 MS L'Entregu 4-0 Condal
27/04/2024 18:30 MS Luarca 1-2 Urraca
21/04/2024 18:30 MS Colunga 0-1 L'Entregu
21/04/2024 18:30 MS Tuilla 1-1 Luarca
21/04/2024 18:00 MS Urraca 3-1 Avilés Stadium
21/04/2024 13:00 MS Sporting Gijón II 1-2 Llanes
21/04/2024 13:00 MS Lenense 0-3 Llanera
21/04/2024 13:00 MS Lealtad 1-1 Ceares
21/04/2024 13:00 MS Real Titánico 3-1 Barcia
21/04/2024 13:00 MS Gijón Industrial 1-2 Praviano
20/04/2024 17:30 MS Condal 2-0 Caudal


İspanya Tercera División RFEF - Group 2 Puan Durumu

2023/2024 Tercera División RFEF: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Llanera Llanera 87
2 Sporting Gijón II Sporting Gijón II 71
3 Lealtad Lealtad 65
4 Ceares Ceares 65
5 L'Entregu L'Entregu 63
6 Praviano Praviano 55
7 Tuilla Tuilla 52
8 Urraca Urraca 44
9 Caudal Caudal 43
10 Colunga Colunga 41
11 Lenense Lenense 38
12 Avilés Stadium Avilés Stadium 36
13 Real Titánico Real Titánico 36
14 Condal Condal 36
15 Llanes Llanes 35
16 Gijón Industrial Gijón Industrial 30
17 Luarca Luarca 25
18 Barcia Barcia 13
15/05/2024 tarihi itibariyle son puan durumu.