İspanya Tercera División RFEF - Group 8 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

İspanya Tercera División RFEF - Group 8
İspanya Tercera División RFEF - Group 8
2023-2024 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İspanya Tercera División RFEF - Group 8 İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı )
12/05/2024 19:00 MS Atlético Tordesillas 0-0 Palencia CF
12/05/2024 19:00 MS Atlético Astorga 0-0 Burgos Promesas
12/05/2024 19:00 MS UD Santa Marta 1-3 Salamanca UDS
12/05/2024 19:00 MS Mirandés II 1-1 Real Ávila
12/05/2024 19:00 MS Becerril Campos 0-1 Bembibre
12/05/2024 19:00 MS Cristo Atlético 2-0 Laguna de Duero
11/05/2024 18:00 MS La Virgen del Camino 1-1 Villaralbo
11/05/2024 17:00 MS Colegios Diocesanos 0-2 Cultural Leonesa II
11/05/2024 16:40 MS Ponferradina II 1-3 Almazán
05/05/2024 19:00 MS Palencia CF 0-2 Cristo Atlético
05/05/2024 19:00 MS Salamanca UDS 3-0 Ponferradina II
05/05/2024 19:00 MS Real Ávila 3-1 La Virgen del Camino
05/05/2024 18:30 MS Villaralbo 2-1 UD Santa Marta
05/05/2024 18:30 MS Bembibre 3-1 Mirandés II
05/05/2024 18:00 MS Cultural Leonesa II 1-2 Atlético Astorga
05/05/2024 18:00 MS Almazán 1-1 Colegios Diocesanos
05/05/2024 18:00 MS Laguna de Duero 3-2 Becerril Campos
04/05/2024 18:30 MS Burgos Promesas 2-2 Atlético Tordesillas
01/05/2024 19:00 MS Becerril Campos 2-1 Cristo Atlético
01/05/2024 18:30 MS Atlético Astorga 1-0 Almazán
01/05/2024 18:30 MS Ponferradina II 1-2 Villaralbo
01/05/2024 18:30 MS La Virgen del Camino 1-1 Bembibre
01/05/2024 18:15 MS Colegios Diocesanos 0-1 Salamanca UDS
01/05/2024 18:00 MS UD Santa Marta 0-3 Real Ávila
01/05/2024 13:00 MS Palencia CF 4-1 Burgos Promesas
01/05/2024 13:00 MS Atlético Tordesillas 1-0 Cultural Leonesa II
01/05/2024 13:00 MS Mirandés II 0-0 Laguna de Duero
28/04/2024 13:00 MS Laguna de Duero 3-2 La Virgen del Camino
27/04/2024 19:45 MS Almazán 1-0 Atlético Tordesillas
27/04/2024 19:00 MS Salamanca UDS 2-0 Atlético Astorga
27/04/2024 18:30 MS Villaralbo 0-0 Colegios Diocesanos
27/04/2024 18:00 MS Cristo Atlético 3-0 Burgos Promesas
27/04/2024 18:00 MS Cultural Leonesa II 3-0 Palencia CF
27/04/2024 18:00 MS Real Ávila 2-1 Ponferradina II
27/04/2024 18:00 MS Bembibre 2-0 UD Santa Marta
27/04/2024 18:00 MS Becerril Campos 1-2 Mirandés II


İspanya Tercera División RFEF - Group 8 Puan Durumu

2023/2024 Tercera División RFEF: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Real Ávila Real Ávila 76
2 Salamanca UDS Salamanca UDS 73
3 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 65
4 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 63
5 Atlético Astorga Atlético Astorga 56
6 Cristo Atlético Cristo Atlético 55
7 Palencia CF Palencia CF 53
8 Becerril Campos Becerril Campos 51
9 UD Santa Marta UD Santa Marta 43
10 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 41
11 Almazán Almazán 41
12 Bembibre Bembibre 41
13 Burgos Promesas Burgos Promesas 40
14 Mirandés II Mirandés II 35
15 Villaralbo Villaralbo 33
16 Laguna de Duero Laguna de Duero 29
17 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 25
18 Ponferradina II Ponferradina II 14
15/05/2024 tarihi itibariyle son puan durumu.