Ardoi Kuruluş : 0 |
Estadio El Pinar II Zizur Nagusia Stad Kapasitesi 1000 Kişi Ardoi Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:00 | MS | Beti Kozkor | 0-0 | Ardoi | |||
09/03/2024 18:30 | MS | Ardoi | 4-0 | Lerinés | |||
03/03/2024 19:00 | MS | Cirbonero | 1-2 | Ardoi | |||
24/02/2024 18:30 | MS | Ardoi | 1-1 | Cortes | |||
18/02/2024 18:00 | MS | Cantolagua | 2-1 | Ardoi | |||
10/02/2024 19:30 | MS | Ardoi | 2-0 | Bidezarra | |||
03/02/2024 18:00 | MS | Lagunak | 0-1 | Ardoi | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Ardoi | 0-0 | Peña Sport | |||
20/01/2024 18:30 | MS | Txantrea | 1-3 | Ardoi | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Ardoi | 1-0 | Huarte | |||
06/01/2024 19:00 | MS | Subiza | 1-0 | Ardoi | |||
16/12/2023 18:00 | MS | Ardoi | 0-1 | Oberena | |||
01/12/2023 21:30 | MS | Pamplona | 0-1 | Ardoi | |||
25/11/2023 18:00 | MS | Ardoi | 1-0 | Burladés | |||
18/11/2023 18:30 | MS | Beti Onak | 1-0 | Ardoi | |||
11/11/2023 18:00 | MS | Ardoi | 1-0 | Alesves | |||
05/11/2023 14:00 | MS | Avance Ezcabarte | 1-1 | Ardoi | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Ardoi | 0-3 | Beti Kozkor | |||
21/10/2023 17:15 | MS | Lerinés | 1-4 | Ardoi | |||
12/10/2023 13:00 | - | Ardoi | - | Cirbonero | |||
07/10/2023 17:00 | - | Cortes | - | Ardoi | |||
30/09/2023 17:00 | - | Ardoi | - | Cantolagua | |||
23/09/2023 18:00 | MS | Bidezarra | 0-1 | Ardoi | |||
16/09/2023 20:00 | MS | Ardoi | 3-0 | Lagunak | |||
09/09/2023 18:00 | MS | Peña Sport | 0-0 | Ardoi | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı ) | |||||||
06/05/2023 18:00 | MS | Ardoi | 1-2 | Peña Sport | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
22/04/2023 18:00 | MS | Azkoyen | 0-3 | Ardoi | |||
16/04/2023 18:00 | MS | Ardoi | 0-0 | Peña Sport | |||
02/04/2023 13:00 | MS | Burladés | 1-1 | Ardoi | |||
25/03/2023 19:00 | MS | Ardoi | 2-1 | Oberena |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Subiza | 53 |
2 | Ardoi | 46 |
3 | Peña Sport | 42 |
4 | Huarte | 41 |
5 | Cortes | 41 |
6 | Cantolagua | 40 |
7 | Oberena | 37 |
8 | Beti Onak | 35 |
9 | Pamplona | 35 |
10 | Cirbonero | 34 |
11 | Burladés | 30 |
12 | Bidezarra | 28 |
13 | Txantrea | 27 |
14 | Beti Kozkor | 26 |
15 | Alesves | 26 |
16 | Lerinés | 26 |
17 | Lagunak | 22 |
18 | Avance Ezcabarte | 22 |