Huarte Kuruluş : 1975 |
Estadio Areta Paraje Ugarrandía Uharte Stad Kapasitesi 1500 Kişi Huarte Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:30 | MS | Alesves | 2-3 | Huarte | |||
08/03/2024 22:00 | MS | Huarte | 0-1 | Avance Ezcabarte | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Beti Kozkor | 2-0 | Huarte | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Huarte | 2-1 | Lerinés | |||
18/02/2024 18:00 | MS | Cirbonero | 1-1 | Huarte | |||
10/02/2024 18:30 | MS | Huarte | 0-0 | Cortes | |||
03/02/2024 18:00 | MS | Cantolagua | 1-4 | Huarte | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Huarte | 3-2 | Bidezarra | |||
20/01/2024 18:00 | MS | Huarte | 4-1 | Lagunak | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Ardoi | 1-0 | Huarte | |||
07/01/2024 18:30 | MS | Huarte | 1-1 | Txantrea | |||
16/12/2023 18:00 | MS | Huarte | 0-2 | Peña Sport | |||
02/12/2023 18:30 | MS | Subiza | 1-4 | Huarte | |||
26/11/2023 18:00 | MS | Huarte | 1-2 | Oberena | |||
18/11/2023 17:45 | MS | Pamplona | 5-1 | Huarte | |||
11/11/2023 18:00 | MS | Huarte | 2-1 | Burladés | |||
04/11/2023 18:30 | - | Beti Onak | - | Huarte | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Huarte | 1-4 | Alesves | |||
21/10/2023 18:00 | MS | Avance Ezcabarte | 2-4 | Huarte | |||
11/10/2023 21:30 | - | Huarte | - | Beti Kozkor | |||
07/10/2023 17:30 | - | Lerinés | - | Huarte | |||
30/09/2023 17:00 | - | Huarte | - | Cirbonero | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Cortes | 0-2 | Huarte | |||
16/09/2023 18:00 | MS | Huarte | 3-1 | Cantolagua | |||
09/09/2023 18:00 | MS | Bidezarra | 0-1 | Huarte | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı ) | |||||||
06/05/2023 18:00 | MS | Subiza | 3-3 | Huarte | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
22/04/2023 18:00 | MS | Pamplona | 1-1 | Huarte | |||
16/04/2023 18:00 | MS | Huarte | 5-0 | Azkoyen | |||
02/04/2023 18:00 | MS | Peña Sport | 0-0 | Huarte | |||
25/03/2023 18:00 | MS | Huarte | 2-1 | Burladés |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Subiza | 53 |
2 | Ardoi | 46 |
3 | Peña Sport | 42 |
4 | Huarte | 41 |
5 | Cortes | 41 |
6 | Cantolagua | 40 |
7 | Oberena | 37 |
8 | Beti Onak | 35 |
9 | Pamplona | 35 |
10 | Cirbonero | 34 |
11 | Burladés | 30 |
12 | Bidezarra | 28 |
13 | Txantrea | 27 |
14 | Beti Kozkor | 26 |
15 | Alesves | 26 |
16 | Lerinés | 26 |
17 | Lagunak | 22 |
18 | Avance Ezcabarte | 22 |