Subiza Kuruluş : 1984 |
Estadio Sotoburu Paraje de Sotoburu Subiza Stad Kapasitesi 1000 Kişi Subiza Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | MS | Beti Onak | 2-5 | Subiza | |||
10/03/2024 13:30 | MS | Subiza | 5-0 | Alesves | |||
02/03/2024 18:30 | Ertelendi | Avance Ezcabarte | - | Subiza | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Subiza | 4-1 | Beti Kozkor | |||
17/02/2024 19:30 | MS | Lerinés | 0-2 | Subiza | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Subiza | 2-0 | Cirbonero | |||
03/02/2024 17:45 | MS | Cortes | 1-1 | Subiza | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Subiza | 3-1 | Cantolagua | |||
21/01/2024 13:00 | MS | Subiza | 1-2 | Bidezarra | |||
16/01/2024 22:00 | MS | Lagunak | 1-6 | Subiza | |||
06/01/2024 19:00 | MS | Subiza | 1-0 | Ardoi | |||
16/12/2023 18:30 | MS | Txantrea | 0-0 | Subiza | |||
02/12/2023 18:30 | MS | Subiza | 1-4 | Huarte | |||
26/11/2023 13:30 | MS | Subiza | 4-0 | Peña Sport | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Oberena | 1-1 | Subiza | |||
11/11/2023 17:45 | MS | Subiza | 1-0 | Pamplona | |||
04/11/2023 18:00 | MS | Burladés | 1-1 | Subiza | |||
29/10/2023 13:30 | MS | Subiza | 2-0 | Beti Onak | |||
12/10/2023 12:30 | - | Subiza | - | Avance Ezcabarte | |||
07/10/2023 17:00 | - | Beti Kozkor | - | Subiza | |||
01/10/2023 12:30 | - | Subiza | - | Lerinés | |||
24/09/2023 18:00 | MS | Cirbonero | 0-0 | Subiza | |||
16/09/2023 17:30 | MS | Subiza | 1-0 | Cortes | |||
10/09/2023 19:30 | MS | Cantolagua | 2-1 | Subiza | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı ) | |||||||
04/06/2023 12:30 | MS | Subiza | 1-3 | El Palo | |||
28/05/2023 13:00 | MS | El Palo | 1-0 | Subiza | |||
21/05/2023 12:30 | MS | Subiza | 5-3 | Peña Sport | |||
14/05/2023 19:00 | MS | Peña Sport | 3-2 | Subiza | |||
06/05/2023 18:00 | MS | Subiza | 3-3 | Huarte | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
22/04/2023 19:00 | MS | Valle Egüés | 1-0 | Subiza |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Subiza | 53 |
2 | Ardoi | 46 |
3 | Peña Sport | 42 |
4 | Huarte | 41 |
5 | Cortes | 41 |
6 | Cantolagua | 40 |
7 | Oberena | 37 |
8 | Beti Onak | 35 |
9 | Pamplona | 35 |
10 | Cirbonero | 34 |
11 | Burladés | 30 |
12 | Bidezarra | 28 |
13 | Txantrea | 27 |
14 | Beti Kozkor | 26 |
15 | Alesves | 26 |
16 | Lerinés | 26 |
17 | Lagunak | 22 |
18 | Avance Ezcabarte | 22 |