Cirbonero Kuruluş : 1943 |
Estadio San Juan Avenida de Navarra Cintruénigo Stad Kapasitesi 1000 Kişi Cirbonero Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:00 | - | Cirbonero | - | Bidezarra | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Lagunak | 1-2 | Cirbonero | |||
03/03/2024 19:00 | MS | Cirbonero | 1-2 | Ardoi | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Txantrea | 0-0 | Cirbonero | |||
18/02/2024 18:00 | MS | Cirbonero | 1-1 | Huarte | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Subiza | 2-0 | Cirbonero | |||
04/02/2024 18:00 | MS | Cirbonero | 2-0 | Oberena | |||
27/01/2024 17:30 | MS | Pamplona | 2-0 | Cirbonero | |||
20/01/2024 18:00 | MS | Burladés | 1-4 | Cirbonero | |||
14/01/2024 18:00 | MS | Cirbonero | 2-1 | Beti Onak | |||
07/01/2024 17:45 | MS | Alesves | 1-4 | Cirbonero | |||
17/12/2023 18:00 | MS | Cirbonero | 0-2 | Avance Ezcabarte | |||
02/12/2023 18:00 | MS | Beti Kozkor | 2-1 | Cirbonero | |||
25/11/2023 19:00 | MS | Cirbonero | 1-0 | Lerinés | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Peña Sport | 2-2 | Cirbonero | |||
11/11/2023 17:30 | MS | Cortes | 2-1 | Cirbonero | |||
05/11/2023 18:00 | MS | Cirbonero | 2-1 | Cantolagua | |||
28/10/2023 17:30 | MS | Bidezarra | 3-3 | Cirbonero | |||
12/10/2023 13:00 | - | Ardoi | - | Cirbonero | |||
08/10/2023 18:00 | - | Cirbonero | - | Txantrea | |||
30/09/2023 17:00 | - | Huarte | - | Cirbonero | |||
24/09/2023 18:00 | MS | Cirbonero | 0-0 | Subiza | |||
17/09/2023 17:30 | MS | Oberena | 3-1 | Cirbonero | |||
09/09/2023 19:00 | MS | Cirbonero | 3-0 | Pamplona | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/05/2023 13:00 | MS | Cirbonero | 2-0 | Arenas Getxo | |||
07/05/2023 13:00 | MS | UD Logroñés II | 1-1 | Cirbonero | |||
30/04/2023 19:00 | MS | Cirbonero | 2-3 | Alfaro | |||
23/04/2023 19:00 | MS | Utebo | 1-1 | Cirbonero | |||
16/04/2023 19:00 | MS | Cirbonero | 1-3 | Tarazona | |||
09/04/2023 17:30 | MS | Izarra | 0-0 | Cirbonero |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Subiza | 53 |
2 | Ardoi | 46 |
3 | Peña Sport | 42 |
4 | Huarte | 41 |
5 | Cortes | 41 |
6 | Cantolagua | 40 |
7 | Oberena | 37 |
8 | Beti Onak | 35 |
9 | Pamplona | 35 |
10 | Cirbonero | 34 |
11 | Burladés | 30 |
12 | Bidezarra | 28 |
13 | Txantrea | 27 |
14 | Beti Kozkor | 26 |
15 | Alesves | 26 |
16 | Lerinés | 26 |
17 | Lagunak | 22 |
18 | Avance Ezcabarte | 22 |