Binéfar Kuruluş : 1922 |
Estadio de Los Olmos Calle Olriols Binéfar Stad Kapasitesi 1250 Kişi Binéfar Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Binéfar | 1-1 | Épila | |||
02/03/2024 18:30 | MS | Caspe | 2-1 | Binéfar | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Binéfar | 5-4 | Belchite 97 | |||
18/02/2024 18:30 | MS | Fraga | 0-0 | Binéfar | |||
11/02/2024 18:15 | MS | Binéfar | 1-6 | Ebro | |||
04/02/2024 18:00 | MS | CDJ Tamarite | 3-2 | Binéfar | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Binéfar | 0-2 | Almudévar | |||
21/01/2024 14:15 | MS | Binéfar | 0-2 | Atlético Monzón | |||
14/01/2024 18:00 | MS | Fuentes | 1-1 | Binéfar | |||
06/01/2024 14:00 | MS | Binéfar | 1-0 | Utrillas | |||
17/12/2023 18:00 | MS | Illueca | 3-3 | Binéfar | |||
03/12/2023 14:15 | MS | Binéfar | 1-1 | Ejea | |||
26/11/2023 18:00 | MS | Cariñena | 2-1 | Binéfar | |||
19/11/2023 14:00 | MS | Binéfar | 3-0 | Cuarte | |||
12/11/2023 14:00 | MS | Binéfar | 1-0 | Huesca II | |||
05/11/2023 19:00 | MS | Borja | 0-1 | Binéfar | |||
29/10/2023 18:15 | MS | Binéfar | 0-1 | Calamocha | |||
15/10/2023 18:00 | - | Binéfar | - | Caspe | |||
08/10/2023 18:00 | - | Belchite 97 | - | Binéfar | |||
01/10/2023 18:30 | - | Binéfar | - | Fraga | |||
23/09/2023 18:30 | MS | Ebro | 2-1 | Binéfar | |||
17/09/2023 18:00 | MS | Binéfar | 1-0 | CDJ Tamarite | |||
10/09/2023 19:00 | MS | Almudévar | 1-2 | Binéfar | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/04/2023 13:15 | MS | Binéfar | 0-1 | Robres | |||
16/04/2023 18:00 | MS | Huesca II | 2-1 | Binéfar | |||
02/04/2023 17:00 | MS | Binéfar | 2-0 | Ejea | |||
26/03/2023 18:00 | MS | Caspe | 2-1 | Binéfar | |||
19/03/2023 18:45 | MS | Binéfar | 3-1 | Cariñena | |||
12/03/2023 18:30 | MS | Illueca | 1-1 | Binéfar | |||
05/03/2023 18:30 | MS | Binéfar | 2-1 | Atlético Monzón |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Ejea | 46 |
2 | Ebro | 45 |
3 | Cuarte | 43 |
4 | Caspe | 42 |
5 | Épila | 40 |
6 | Atlético Monzón | 40 |
7 | Almudévar | 37 |
8 | Calamocha | 37 |
9 | Huesca II | 35 |
10 | Fraga | 33 |
11 | CDJ Tamarite | 33 |
12 | Utrillas | 32 |
13 | Fuentes | 28 |
14 | Binéfar | 28 |
15 | Belchite 97 | 22 |
16 | Illueca | 19 |
17 | Borja | 15 |
18 | Cariñena | 13 |