Illueca Kuruluş : 1935 |
Estadio Papa Luna Illueca Stad Kapasitesi 2000 Kişi Illueca Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:30 | MS | Illueca | 0-1 | Ebro | |||
03/03/2024 18:30 | MS | CDJ Tamarite | 2-2 | Illueca | |||
25/02/2024 18:30 | MS | Illueca | 1-1 | Almudévar | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Atlético Monzón | 0-2 | Illueca | |||
11/02/2024 18:30 | MS | Illueca | 0-0 | Fuentes | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Utrillas | 3-1 | Illueca | |||
28/01/2024 18:00 | MS | Illueca | 0-1 | Huesca II | |||
21/01/2024 18:30 | MS | Ejea | 3-1 | Illueca | |||
14/01/2024 18:00 | MS | Illueca | 1-1 | Cariñena | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Cuarte | 4-0 | Illueca | |||
17/12/2023 18:00 | MS | Illueca | 3-3 | Binéfar | |||
03/12/2023 18:30 | MS | Borja | 0-0 | Illueca | |||
26/11/2023 18:15 | MS | Illueca | 1-1 | Calamocha | |||
19/11/2023 18:00 | MS | Épila | 3-0 | Illueca | |||
11/11/2023 18:00 | MS | Illueca | 0-2 | Caspe | |||
04/11/2023 18:00 | MS | Belchite 97 | 1-1 | Illueca | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Illueca | 1-2 | Fraga | |||
21/10/2023 17:00 | MS | Ebro | 1-0 | Illueca | |||
15/10/2023 18:00 | - | Illueca | - | CDJ Tamarite | |||
08/10/2023 18:30 | - | Almudévar | - | Illueca | |||
30/09/2023 18:30 | - | Illueca | - | Atlético Monzón | |||
24/09/2023 18:00 | MS | Fuentes | 1-1 | Illueca | |||
17/09/2023 18:00 | MS | Illueca | 0-1 | Utrillas | |||
10/09/2023 12:00 | MS | Huesca II | 4-0 | Illueca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/04/2023 18:00 | MS | Épila | 1-2 | Illueca | |||
16/04/2023 18:00 | MS | Illueca | 3-2 | La Almunia | |||
02/04/2023 18:00 | MS | Utrillas | 3-1 | Illueca | |||
26/03/2023 18:00 | MS | Illueca | 4-1 | Cuarte | |||
19/03/2023 14:00 | MS | Barbastro | 2-1 | Illueca | |||
12/03/2023 18:30 | MS | Illueca | 1-1 | Binéfar |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Ejea | 46 |
2 | Ebro | 45 |
3 | Cuarte | 43 |
4 | Caspe | 42 |
5 | Épila | 40 |
6 | Atlético Monzón | 40 |
7 | Almudévar | 37 |
8 | Calamocha | 37 |
9 | Huesca II | 35 |
10 | Fraga | 33 |
11 | CDJ Tamarite | 33 |
12 | Utrillas | 32 |
13 | Fuentes | 28 |
14 | Binéfar | 28 |
15 | Belchite 97 | 22 |
16 | Illueca | 19 |
17 | Borja | 15 |
18 | Cariñena | 13 |