Cariñena Kuruluş : 0 |
Campo de Futbol La Platera Camino la Platera Zaragoza Stad Kapasitesi 1000 Kişi Cariñena Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:00 | MS | Cariñena | 2-2 | Belchite 97 | |||
03/03/2024 18:30 | MS | Fraga | 3-0 | Cariñena | |||
25/02/2024 18:00 | MS | Cariñena | 0-1 | Ebro | |||
18/02/2024 18:15 | MS | CDJ Tamarite | 3-1 | Cariñena | |||
11/02/2024 18:00 | MS | Cariñena | 1-2 | Almudévar | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Atlético Monzón | 2-1 | Cariñena | |||
28/01/2024 18:00 | MS | Cariñena | 0-1 | Fuentes | |||
21/01/2024 13:30 | MS | Cariñena | 0-1 | Utrillas | |||
14/01/2024 18:00 | MS | Illueca | 1-1 | Cariñena | |||
06/01/2024 19:00 | MS | Cariñena | 3-2 | Ejea | |||
16/12/2023 19:30 | MS | Cariñena | 2-2 | Huesca II | |||
03/12/2023 14:00 | MS | Cuarte | 3-1 | Cariñena | |||
26/11/2023 18:00 | MS | Cariñena | 2-1 | Binéfar | |||
19/11/2023 18:30 | MS | Borja | 1-0 | Cariñena | |||
12/11/2023 18:00 | MS | Cariñena | 2-3 | Calamocha | |||
05/11/2023 18:00 | MS | Épila | 3-1 | Cariñena | |||
29/10/2023 19:00 | MS | Cariñena | 0-1 | Caspe | |||
14/10/2023 18:00 | - | Cariñena | - | Fraga | |||
07/10/2023 19:30 | - | Ebro | - | Cariñena | |||
01/10/2023 18:00 | - | Cariñena | - | CDJ Tamarite | |||
24/09/2023 18:30 | MS | Almudévar | 3-1 | Cariñena | |||
17/09/2023 12:30 | MS | Cariñena | 1-1 | Atlético Monzón | |||
10/09/2023 18:30 | MS | Fuentes | 1-0 | Cariñena | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
22/04/2023 18:00 | MS | La Almunia | 7-2 | Cariñena | |||
16/04/2023 18:00 | MS | Cariñena | 1-1 | Utrillas | |||
02/04/2023 13:00 | MS | Cuarte | 2-2 | Cariñena | |||
26/03/2023 13:15 | MS | Cariñena | 0-2 | Barbastro | |||
19/03/2023 18:45 | MS | Binéfar | 3-1 | Cariñena | |||
12/03/2023 18:30 | MS | Cariñena | 3-3 | Robres | |||
05/03/2023 13:00 | MS | Huesca II | 3-0 | Cariñena |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Ejea | 46 |
2 | Ebro | 45 |
3 | Cuarte | 43 |
4 | Caspe | 42 |
5 | Épila | 40 |
6 | Atlético Monzón | 40 |
7 | Almudévar | 37 |
8 | Calamocha | 37 |
9 | Huesca II | 35 |
10 | Fraga | 33 |
11 | CDJ Tamarite | 33 |
12 | Utrillas | 32 |
13 | Fuentes | 28 |
14 | Binéfar | 28 |
15 | Belchite 97 | 22 |
16 | Illueca | 19 |
17 | Borja | 15 |
18 | Cariñena | 13 |