Épila Kuruluş : 0 |
Estadio La Huerta Calle Alfonso I el Batallador, 17 Épila Stad Kapasitesi 1000 Kişi Épila Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Binéfar | 1-1 | Épila | |||
03/03/2024 18:30 | MS | Épila | 1-0 | Borja | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Calamocha | 0-1 | Épila | |||
18/02/2024 13:00 | MS | Huesca II | 1-2 | Épila | |||
10/02/2024 18:30 | MS | Épila | 2-0 | Caspe | |||
04/02/2024 18:30 | MS | Belchite 97 | 0-1 | Épila | |||
28/01/2024 18:00 | MS | Épila | 2-1 | Fraga | |||
21/01/2024 18:00 | MS | Épila | 1-2 | Ebro | |||
14/01/2024 14:00 | MS | CDJ Tamarite | 2-1 | Épila | |||
07/01/2024 13:30 | MS | Épila | 1-1 | Almudévar | |||
16/12/2023 18:30 | MS | Atlético Monzón | 0-0 | Épila | |||
03/12/2023 18:00 | MS | Épila | 1-0 | Fuentes | |||
26/11/2023 18:30 | MS | Utrillas | 1-1 | Épila | |||
19/11/2023 18:00 | MS | Épila | 3-0 | Illueca | |||
12/11/2023 18:00 | MS | Ejea | 2-1 | Épila | |||
05/11/2023 18:00 | MS | Épila | 3-1 | Cariñena | |||
29/10/2023 14:00 | MS | Cuarte | 1-1 | Épila | |||
14/10/2023 20:00 | - | Borja | - | Épila | |||
08/10/2023 18:30 | - | Épila | - | Calamocha | |||
01/10/2023 18:30 | - | Épila | - | Huesca II | |||
24/09/2023 18:30 | MS | Caspe | 2-0 | Épila | |||
16/09/2023 18:30 | MS | Épila | 2-0 | Belchite 97 | |||
10/09/2023 19:00 | MS | Fraga | 2-2 | Épila | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/04/2023 18:00 | MS | Épila | 1-2 | Illueca | |||
16/04/2023 18:00 | MS | Atlético Monzón | 1-1 | Épila | |||
02/04/2023 18:30 | MS | Épila | 0-2 | CDJ Tamarite | |||
26/03/2023 17:45 | MS | Almudévar | 3-2 | Épila | |||
19/03/2023 19:00 | MS | Épila | 1-1 | Calamocha | |||
12/03/2023 19:00 | MS | Épila | 0-1 | La Almunia | |||
05/03/2023 18:45 | MS | Utrillas | 0-0 | Épila |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Ejea | 46 |
2 | Ebro | 45 |
3 | Cuarte | 43 |
4 | Caspe | 42 |
5 | Épila | 40 |
6 | Atlético Monzón | 40 |
7 | Almudévar | 37 |
8 | Calamocha | 37 |
9 | Huesca II | 35 |
10 | Fraga | 33 |
11 | CDJ Tamarite | 33 |
12 | Utrillas | 32 |
13 | Fuentes | 28 |
14 | Binéfar | 28 |
15 | Belchite 97 | 22 |
16 | Illueca | 19 |
17 | Borja | 15 |
18 | Cariñena | 13 |