Cantolagua Kuruluş : 1927 |
Estadio Municipal Cantolagua Municipal Cantolagua Sangüesa Stad Kapasitesi 1000 Kişi Cantolagua Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:30 | MS | Cortes | 3-1 | Cantolagua | |||
10/03/2024 18:30 | MS | Cantolagua | 4-4 | Peña Sport | |||
02/03/2024 18:30 | MS | Cantolagua | 0-0 | Bidezarra | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Lagunak | 0-3 | Cantolagua | |||
18/02/2024 18:00 | MS | Cantolagua | 2-1 | Ardoi | |||
10/02/2024 18:30 | MS | Txantrea | 0-1 | Cantolagua | |||
03/02/2024 18:00 | MS | Cantolagua | 1-4 | Huarte | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Subiza | 3-1 | Cantolagua | |||
20/01/2024 18:30 | MS | Oberena | 1-4 | Cantolagua | |||
14/01/2024 17:45 | MS | Cantolagua | 3-1 | Pamplona | |||
07/01/2024 14:30 | MS | Burladés | 0-2 | Cantolagua | |||
17/12/2023 18:00 | MS | Cantolagua | 0-0 | Beti Onak | |||
02/12/2023 17:30 | MS | Alesves | 1-2 | Cantolagua | |||
25/11/2023 18:00 | MS | Cantolagua | 3-2 | Avance Ezcabarte | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Beti Kozkor | 0-1 | Cantolagua | |||
12/11/2023 18:00 | MS | Cantolagua | 4-1 | Lerinés | |||
05/11/2023 18:00 | MS | Cirbonero | 2-1 | Cantolagua | |||
28/10/2023 18:15 | MS | Cantolagua | 1-2 | Cortes | |||
12/10/2023 19:30 | - | Bidezarra | - | Cantolagua | |||
08/10/2023 18:00 | - | Cantolagua | - | Lagunak | |||
30/09/2023 17:00 | - | Ardoi | - | Cantolagua | |||
23/09/2023 19:00 | MS | Cantolagua | 1-1 | Txantrea | |||
16/09/2023 18:00 | MS | Huarte | 3-1 | Cantolagua | |||
10/09/2023 19:30 | MS | Cantolagua | 2-1 | Subiza | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
22/04/2023 18:00 | MS | Cantolagua | 0-2 | Avance Ezcabarte | |||
16/04/2023 18:00 | MS | Txantrea | 5-0 | Cantolagua | |||
01/04/2023 18:00 | MS | Cantolagua | 0-0 | Subiza | |||
25/03/2023 18:00 | MS | Lagunak | 2-2 | Cantolagua | |||
18/03/2023 18:45 | MS | Cantolagua | 2-2 | Valle Egüés | |||
11/03/2023 18:30 | MS | Cortes | 1-2 | Cantolagua |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Subiza | 53 |
2 | Ardoi | 46 |
3 | Peña Sport | 42 |
4 | Huarte | 41 |
5 | Cortes | 41 |
6 | Cantolagua | 40 |
7 | Oberena | 37 |
8 | Beti Onak | 35 |
9 | Pamplona | 35 |
10 | Cirbonero | 34 |
11 | Burladés | 30 |
12 | Bidezarra | 28 |
13 | Txantrea | 27 |
14 | Beti Kozkor | 26 |
15 | Alesves | 26 |
16 | Lerinés | 26 |
17 | Lagunak | 22 |
18 | Avance Ezcabarte | 22 |