Gimnástica Segoviana Kuruluş : 1928 |
Estadio Municipal de La Albuera Ciudad Deportiva de La Albuera Segovia Stad Kapasitesi 3000 Kişi Gimnástica Segoviana Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:00 | MS | Gimnástica Segoviana | 2-0 | Ursaria | |||
10/03/2024 14:30 | MS | UD San Fernando | 1-0 | Gimnástica Segoviana | |||
03/03/2024 19:00 | Ertelendi | Gimnástica Segoviana | - | Guadalajara | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Unión Adarve | 3-3 | Gimnástica Segoviana | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Gimnástica Segoviana | 1-0 | SS Reyes | |||
11/02/2024 14:30 | MS | Mensajero | 0-1 | Gimnástica Segoviana | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Gimnástica Segoviana | 1-1 | Getafe II | |||
28/01/2024 19:00 | MS | Villanovense | 1-2 | Gimnástica Segoviana | |||
21/01/2024 19:00 | MS | Gimnástica Segoviana | 0-0 | Navalcarnero | |||
14/01/2024 19:00 | MS | Numancia | 3-1 | Gimnástica Segoviana | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Illescas | 0-0 | Gimnástica Segoviana | |||
17/12/2023 13:30 | MS | Gimnástica Segoviana | 2-1 | Atlético Paso | |||
10/12/2023 18:00 | MS | Llerenense | 1-1 | Gimnástica Segoviana | |||
03/12/2023 19:00 | MS | Gimnástica Segoviana | 4-1 | Montijo | |||
26/11/2023 19:00 | MS | Badajoz | 0-1 | Gimnástica Segoviana | |||
19/11/2023 14:00 | MS | Cacereño | 2-3 | Gimnástica Segoviana | |||
12/11/2023 19:00 | MS | Gimnástica Segoviana | 0-1 | CF Talavera | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
08/11/2023 20:00 | USB | Gimnástica Segoviana | 3-4 | Sestao River | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
05/11/2023 14:00 | MS | Ursaria | 3-0 | Gimnástica Segoviana | |||
29/10/2023 13:30 | MS | Gimnástica Segoviana | 1-0 | UD San Fernando | |||
15/10/2023 19:00 | MS | Gimnástica Segoviana | 0-1 | Unión Adarve | |||
08/10/2023 13:00 | MS | SS Reyes | 0-0 | Gimnástica Segoviana | |||
01/10/2023 13:00 | MS | Gimnástica Segoviana | 0-0 | Mensajero | |||
24/09/2023 12:30 | MS | Getafe II | 1-1 | Gimnástica Segoviana | |||
17/09/2023 19:00 | MS | Gimnástica Segoviana | 3-0 | Villanovense | |||
10/09/2023 17:30 | MS | Navalcarnero | 2-2 | Gimnástica Segoviana | |||
03/09/2023 19:00 | MS | Gimnástica Segoviana | 2-0 | Numancia | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
24/08/2023 20:30 | - | Gimnástica Segoviana | - | Zamora | |||
19/08/2023 12:00 | - | Gimnástica Segoviana | - | Real Valladolid II | |||
12/08/2023 12:30 | MS | Arandina | 1-0 | Gimnástica Segoviana |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Numancia | 48 |
2 | SS Reyes | 47 |
3 | Gimnástica Segoviana | 43 |
4 | Atlético Paso | 43 |
5 | Illescas | 42 |
6 | Getafe II | 40 |
7 | Unión Adarve | 38 |
8 | CF Talavera | 38 |
9 | Cacereño | 37 |
10 | Villanovense | 36 |
11 | UD San Fernando | 34 |
12 | Guadalajara | 34 |
13 | Llerenense | 33 |
14 | Ursaria | 32 |
15 | Navalcarnero | 29 |
16 | Badajoz | 29 |
17 | Mensajero | 25 |
18 | Montijo | 22 |