Real Valladolid II Kuruluş : 0 |
Campo 1 Anexos del José Zorrilla hierba natural Avenida del Mundial 82 Valladolid Stad Kapasitesi 1500 Kişi Real Valladolid II Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/04/2024 18:00 | MS | Langreo | 0-2 | Real Valladolid II | |||
14/04/2024 19:00 | MS | Zamora | 1-1 | Real Valladolid II | |||
07/04/2024 13:00 | MS | Real Valladolid II | 3-1 | Gimnástica Torrelavega | |||
30/03/2024 18:45 | MS | Villalbés | 0-0 | Real Valladolid II | |||
23/03/2024 18:30 | MS | Real Valladolid II | 3-4 | Deportivo La Coruña II | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Ourense CF | 4-1 | Real Valladolid II | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Real Valladolid II | 2-0 | Compostela | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Covadonga | 1-1 | Real Valladolid II | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Real Valladolid II | 1-4 | Arandina | |||
17/02/2024 19:00 | MS | Marino de Luanco | 0-0 | Real Valladolid II | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Real Valladolid II | 1-1 | Racing Santander II | |||
03/02/2024 20:00 | MS | Real Avilés | 1-1 | Real Valladolid II | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Real Valladolid II | 1-0 | Real Oviedo II | |||
21/01/2024 19:00 | MS | Pontevedra | 3-1 | Real Valladolid II | |||
14/01/2024 18:00 | MS | Real Valladolid II | 1-1 | Coruxo | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Real Valladolid II | 0-2 | Guijuelo | |||
17/12/2023 14:00 | MS | Cayón | 3-2 | Real Valladolid II | |||
10/12/2023 14:00 | MS | Real Valladolid II | 2-1 | Langreo | |||
02/12/2023 18:30 | MS | Real Valladolid II | 2-1 | Zamora | |||
26/11/2023 19:00 | MS | Gimnástica Torrelavega | 0-1 | Real Valladolid II | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Real Valladolid II | 0-1 | Villalbés | |||
12/11/2023 14:00 | MS | Deportivo La Coruña II | 2-3 | Real Valladolid II | |||
05/11/2023 14:00 | MS | Real Valladolid II | 0-1 | Ourense CF | |||
29/10/2023 18:45 | MS | Compostela | 4-1 | Real Valladolid II | |||
22/10/2023 13:00 | MS | Real Valladolid II | 3-1 | Covadonga | |||
14/10/2023 18:00 | MS | Arandina | 1-2 | Real Valladolid II | |||
08/10/2023 13:00 | MS | Real Valladolid II | 0-2 | Marino de Luanco | |||
01/10/2023 17:30 | MS | Racing Santander II | 4-0 | Real Valladolid II | |||
24/09/2023 14:00 | MS | Real Valladolid II | 1-2 | Real Avilés | |||
17/09/2023 13:00 | MS | Real Oviedo II | 0-1 | Real Valladolid II |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Ourense CF | 67 |
2 | Pontevedra | 64 |
3 | Zamora | 59 |
4 | Guijuelo | 51 |
5 | Langreo | 46 |
6 | Racing Santander II | 45 |
7 | Compostela | 44 |
8 | Coruxo | 42 |
9 | Real Avilés | 41 |
10 | Real Valladolid II | 41 |
11 | Deportivo La Coruña II | 40 |
12 | Marino de Luanco | 39 |
13 | Gimnástica Torrelavega | 37 |
14 | Villalbés | 34 |
15 | Arandina | 31 |
16 | Real Oviedo II | 30 |
17 | Cayón | 30 |
18 | Covadonga | 29 |