L'Entregu Kuruluş : 1939 |
Estadio Nuevo Nalón El Entrego Stad Kapasitesi 1200 Kişi L'Entregu Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
05/05/2024 19:00 | MS | L'Entregu | 1-2 | Tuilla | |||
01/05/2024 13:00 | MS | Sporting Gijón II | 0-0 | L'Entregu | |||
27/04/2024 19:00 | MS | L'Entregu | 4-0 | Condal | |||
21/04/2024 18:30 | MS | Colunga | 0-1 | L'Entregu | |||
14/04/2024 19:00 | MS | L'Entregu | 2-1 | Real Titánico | |||
07/04/2024 18:00 | - | Barcia | - | L'Entregu | |||
28/03/2024 14:30 | MS | Ceares | 0-1 | L'Entregu | |||
23/03/2024 20:00 | MS | L'Entregu | 0-0 | Caudal | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Llanes | 0-1 | L'Entregu | |||
10/03/2024 19:30 | MS | L'Entregu | 3-1 | Luarca | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Avilés Stadium | 2-3 | L'Entregu | |||
25/02/2024 19:30 | MS | L'Entregu | 2-2 | Llanera | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Praviano | 1-1 | L'Entregu | |||
11/02/2024 19:30 | MS | L'Entregu | 0-0 | Lealtad | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Gijón Industrial | 0-2 | L'Entregu | |||
27/01/2024 20:00 | MS | L'Entregu | 2-0 | Lenense | |||
20/01/2024 20:00 | MS | L'Entregu | 0-0 | Urraca | |||
14/01/2024 18:00 | MS | Tuilla | 3-2 | L'Entregu | |||
07/01/2024 19:00 | MS | L'Entregu | 1-2 | Sporting Gijón II | |||
17/12/2023 14:00 | MS | Condal | 1-3 | L'Entregu | |||
03/12/2023 20:30 | MS | L'Entregu | 1-0 | Colunga | |||
26/11/2023 14:00 | MS | Real Titánico | 1-1 | L'Entregu | |||
19/11/2023 18:30 | MS | L'Entregu | 3-1 | Barcia | |||
12/11/2023 19:00 | MS | L'Entregu | 0-2 | Ceares | |||
05/11/2023 19:00 | MS | Caudal | 4-1 | L'Entregu | |||
29/10/2023 20:30 | MS | L'Entregu | 2-1 | Llanes | |||
15/10/2023 19:00 | - | L'Entregu | - | Avilés Stadium | |||
İspanya - Copa Federacion ( Kupa Maçı ) | |||||||
11/10/2023 20:30 | USB | L'Entregu | 0-1 | UD Logroñés | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
08/10/2023 13:00 | - | Llanera | - | L'Entregu | |||
İspanya - Copa Federacion ( Kupa Maçı ) | |||||||
05/10/2023 20:00 | PEN | L'Entregu | 0-0 PS : 4-2 |
Marino de Luanco | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
01/10/2023 18:30 | - | L'Entregu | - | Praviano | |||
İspanya - Copa Federacion ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/09/2023 21:00 | PEN | Vimenor | 2-2 PS : 2-4 |
L'Entregu | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/09/2023 12:45 | MS | Lealtad | 2-1 | L'Entregu | |||
16/09/2023 19:30 | MS | L'Entregu | 3-1 | Gijón Industrial | |||
10/09/2023 13:00 | MS | Lenense | 1-1 | L'Entregu | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
09/08/2023 20:00 | MS | Langreo | 1-0 | L'Entregu | |||
29/07/2023 13:00 | MS | L'Entregu | 2-1 | Real Oviedo II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı ) | |||||||
04/06/2023 18:00 | MS | L'Entregu | 0-2 | La Unión Atlético | |||
28/05/2023 18:00 | MS | La Unión Atlético | 0-0 | L'Entregu | |||
21/05/2023 19:00 | USB | L'Entregu | 2-0 | Praviano | |||
14/05/2023 19:00 | MS | Praviano | 0-0 | L'Entregu | |||
07/05/2023 13:00 | MS | L'Entregu | 4-0 | Llanera | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/04/2023 18:00 | MS | Llanera | 2-3 | L'Entregu | |||
16/04/2023 19:00 | MS | L'Entregu | 3-0 | Tuilla | |||
06/04/2023 18:30 | MS | Ceares | 1-3 | L'Entregu | |||
02/04/2023 19:00 | MS | L'Entregu | 0-2 | Real Titánico | |||
26/03/2023 13:00 | MS | Condal | 1-2 | L'Entregu | |||
18/03/2023 20:00 | MS | L'Entregu | 2-1 | Caudal | |||
12/03/2023 14:00 | MS | Lealtad | 2-2 | L'Entregu | |||
05/03/2023 19:30 | MS | L'Entregu | 1-0 | Praviano | |||
26/02/2023 14:00 | MS | Covadonga | 0-1 | L'Entregu | |||
19/02/2023 14:00 | MS | Llanes | 1-0 | L'Entregu | |||
12/02/2023 14:00 | MS | L'Entregu | 0-1 | Sporting Gijón II | |||
05/02/2023 14:00 | MS | Avilés Stadium | 0-1 | L'Entregu | |||
29/01/2023 19:00 | MS | L'Entregu | 3-0 | Valdesoto | |||
22/01/2023 14:00 | MS | Colunga | 0-1 | L'Entregu | |||
15/01/2023 18:45 | MS | L'Entregu | 2-0 | Luarca | |||
08/01/2023 18:45 | MS | L'Entregu | 2-2 | Llanera | |||
17/12/2022 17:45 | MS | Tuilla | 2-2 | L'Entregu | |||
11/12/2022 14:00 | MS | L'Entregu | 1-2 | Ceares | |||
04/12/2022 14:00 | MS | Real Titánico | 0-3 | L'Entregu | |||
26/11/2022 21:00 | MS | L'Entregu | 0-1 | Condal | |||
20/11/2022 19:30 | MS | Caudal | 0-1 | L'Entregu | |||
06/11/2022 18:30 | MS | L'Entregu | 1-0 | Lealtad | |||
29/10/2022 17:45 | MS | Praviano | 0-2 | L'Entregu | |||
23/10/2022 18:30 | MS | L'Entregu | 0-3 | Covadonga | |||
16/10/2022 20:00 | MS | L'Entregu | 1-0 | Llanes | |||
09/10/2022 13:00 | MS | Sporting Gijón II | 4-0 | L'Entregu | |||
02/10/2022 18:30 | MS | L'Entregu | 3-0 | Avilés Stadium | |||
25/09/2022 18:15 | MS | Valdesoto | 0-1 | L'Entregu | |||
18/09/2022 18:30 | MS | L'Entregu | 0-3 | Colunga | |||
11/09/2022 18:30 | MS | Luarca | 0-1 | L'Entregu | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
01/05/2022 18:00 | MS | Praviano | 2-0 | L'Entregu | |||
24/04/2022 19:00 | MS | L'Entregu | 2-1 | Covadonga | |||
17/04/2022 19:00 | MS | Lenense | 0-0 | L'Entregu | |||
13/04/2022 20:30 | MS | L'Entregu | 1-1 | Real Oviedo II | |||
10/04/2022 13:00 | MS | Navarro | 0-0 | L'Entregu | |||
03/04/2022 13:00 | - | L'Entregu | - | Mosconia | |||
30/03/2022 19:15 | MS | Real Titánico | 3-4 | L'Entregu | |||
27/03/2022 19:00 | MS | L'Entregu | 4-2 | Gijón Industrial | |||
20/03/2022 19:00 | MS | Urraca | 1-1 | L'Entregu | |||
12/03/2022 20:00 | MS | L'Entregu | 0-2 | San Martín | |||
06/03/2022 19:00 | MS | Luarca | 2-1 | L'Entregu | |||
26/02/2022 19:30 | MS | L'Entregu | 0-1 | Lealtad | |||
20/02/2022 18:45 | MS | Tuilla | 1-1 | L'Entregu | |||
13/02/2022 19:00 | MS | L'Entregu | 2-1 | Langreo II | |||
06/02/2022 20:30 | MS | Caudal | 0-1 | L'Entregu | |||
30/01/2022 19:00 | MS | L'Entregu | 1-1 | Roces | |||
26/01/2022 18:15 | MS | Llanes | 2-1 | L'Entregu | |||
23/01/2022 14:00 | MS | Colunga | 1-1 | L'Entregu | |||
09/01/2022 19:00 | MS | L'Entregu | 0-0 | Sporting Gijón II | |||
18/12/2021 21:00 | MS | L'Entregu | 1-0 | Praviano | |||
11/12/2021 21:00 | MS | Covadonga | 3-0 | L'Entregu | |||
08/12/2021 19:00 | MS | L'Entregu | 1-2 | Lenense | |||
04/12/2021 18:00 | MS | Real Oviedo II | 1-2 | L'Entregu | |||
28/11/2021 19:00 | MS | L'Entregu | 0-0 | Navarro | |||
21/11/2021 14:00 | MS | Mosconia | 0-2 | L'Entregu | |||
14/11/2021 19:00 | MS | L'Entregu | 2-0 | Real Titánico | |||
06/11/2021 20:15 | MS | Gijón Industrial | 3-2 | L'Entregu | |||
31/10/2021 19:00 | MS | L'Entregu | 2-0 | Urraca |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Llanera | 84 |
2 | Sporting Gijón II | 68 |
3 | Ceares | 65 |
4 | Lealtad | 62 |
5 | L'Entregu | 62 |
6 | Praviano | 54 |
7 | Tuilla | 51 |
8 | Urraca | 43 |
9 | Caudal | 42 |
10 | Colunga | 41 |
11 | Lenense | 37 |
12 | Real Titánico | 36 |
13 | Avilés Stadium | 35 |
14 | Llanes | 35 |
15 | Condal | 33 |
16 | Gijón Industrial | 27 |
17 | Luarca | 25 |
18 | Barcia | 12 |