River Ebro Kuruluş : 1952 |
Estadio San Miguel Carretera de Arnedo Rincón de Soto Stad Kapasitesi 3000 Kişi River Ebro Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:00 | MS | River Ebro | 1-3 | Anguiano | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Arnedo | 3-3 | River Ebro | |||
03/03/2024 19:00 | MS | River Ebro | 2-1 | Alberite | |||
25/02/2024 14:45 | MS | UD Logroñés II | 0-0 | River Ebro | |||
18/02/2024 18:45 | MS | River Ebro | 2-0 | Oyonesa | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Comillas | 1-2 | River Ebro | |||
04/02/2024 18:30 | MS | River Ebro | 0-2 | Berceo | |||
27/01/2024 18:30 | MS | Casalarreina | 2-2 | River Ebro | |||
21/01/2024 18:30 | MS | River Ebro | 1-3 | La Calzada | |||
14/01/2024 18:00 | MS | Calahorra II | 1-1 | River Ebro | |||
07/01/2024 18:00 | MS | River Ebro | 1-3 | Tedeón | |||
16/12/2023 18:00 | MS | Peña Balsamaiso | 2-1 | River Ebro | |||
03/12/2023 18:30 | MS | River Ebro | 2-1 | Vianés | |||
26/11/2023 14:00 | MS | Racing Rioja | 1-0 | River Ebro | |||
19/11/2023 18:30 | MS | River Ebro | 1-2 | Varea | |||
12/11/2023 14:00 | MS | Haro Deportivo | 1-1 | River Ebro | |||
05/11/2023 18:30 | MS | River Ebro | 1-2 | Alfaro | |||
29/10/2023 18:00 | MS | Anguiano | 0-1 | River Ebro | |||
15/10/2023 18:30 | - | Alberite | - | River Ebro | |||
08/10/2023 18:00 | - | River Ebro | - | UD Logroñés II | |||
01/10/2023 19:00 | - | Oyonesa | - | River Ebro | |||
24/09/2023 18:30 | MS | River Ebro | 1-1 | Comillas | |||
16/09/2023 13:00 | MS | Berceo | 2-1 | River Ebro | |||
10/09/2023 18:30 | MS | River Ebro | 3-1 | Casalarreina | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/04/2023 18:30 | MS | Haro Deportivo | 5-0 | River Ebro | |||
16/04/2023 17:00 | MS | River Ebro | 1-0 | La Calzada | |||
06/04/2023 13:00 | MS | Berceo | 2-0 | River Ebro | |||
02/04/2023 13:00 | MS | Varea | 3-1 | River Ebro | |||
26/03/2023 18:00 | MS | River Ebro | 2-0 | Racing Rioja II | |||
19/03/2023 19:00 | MS | Anguiano | 1-1 | River Ebro |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Alfaro | 56 |
2 | UD Logroñés II | 51 |
3 | Anguiano | 49 |
4 | Calahorra II | 46 |
5 | Varea | 44 |
6 | Oyonesa | 42 |
7 | Casalarreina | 39 |
8 | La Calzada | 36 |
9 | Berceo | 36 |
10 | Racing Rioja | 32 |
11 | Peña Balsamaiso | 30 |
12 | Arnedo | 29 |
13 | River Ebro | 28 |
14 | Vianés | 26 |
15 | Tedeón | 23 |
16 | Haro Deportivo | 21 |
17 | Comillas | 15 |
18 | Alberite | 12 |