Vianés Kuruluş : 0 |
Estadio Municipal de Viana Viana Stad Kapasitesi 500 Kişi Vianés Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 19:00 | MS | Vianés | 0-2 | La Calzada | |||
17/03/2024 19:00 | MS | Vianés | 1-0 | Racing Rioja | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Varea | 2-4 | Vianés | |||
03/03/2024 19:00 | MS | Vianés | 1-0 | Haro Deportivo | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Alfaro | 4-1 | Vianés | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Vianés | 0-5 | Anguiano | |||
09/02/2024 22:30 | MS | Arnedo | 0-3 | Vianés | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Vianés | 1-1 | Alberite | |||
28/01/2024 14:00 | MS | UD Logroñés II | 4-0 | Vianés | |||
21/01/2024 19:00 | MS | Oyonesa | 0-1 | Vianés | |||
14/01/2024 19:00 | MS | Vianés | 0-0 | Comillas | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Berceo | 1-0 | Vianés | |||
17/12/2023 19:00 | MS | Vianés | 0-2 | Casalarreina | |||
06/12/2023 14:30 | MS | Racing Rioja | 1-0 | Vianés | |||
03/12/2023 18:30 | MS | River Ebro | 2-1 | Vianés | |||
26/11/2023 18:00 | MS | Vianés | 0-0 | Calahorra II | |||
19/11/2023 19:00 | MS | Tedeón | 2-1 | Vianés | |||
12/11/2023 18:30 | MS | Vianés | 1-1 | Peña Balsamaiso | |||
05/11/2023 19:00 | MS | La Calzada | 1-2 | Vianés | |||
15/10/2023 18:00 | - | Haro Deportivo | - | Vianés | |||
08/10/2023 18:00 | - | Vianés | - | Alfaro | |||
01/10/2023 17:30 | - | Anguiano | - | Vianés | |||
24/09/2023 18:00 | MS | Vianés | 1-1 | Arnedo | |||
17/09/2023 18:30 | MS | Alberite | 1-4 | Vianés | |||
10/09/2023 18:00 | MS | Vianés | 0-3 | UD Logroñés II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/04/2023 18:30 | MS | Vianés | 1-0 | Anguiano | |||
16/04/2023 18:00 | MS | Agoncillo | 1-2 | Vianés | |||
09/04/2023 18:00 | - | Vianés | - | Peña Balsamaiso | |||
01/04/2023 18:00 | MS | Casalarreina | 1-1 | Vianés | |||
26/03/2023 18:00 | MS | Vianés | 0-3 | Náxara |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | UD Logroñés II | 57 |
2 | Alfaro | 56 |
3 | Anguiano | 55 |
4 | Varea | 50 |
5 | Calahorra II | 49 |
6 | Oyonesa | 45 |
7 | Casalarreina | 39 |
8 | La Calzada | 39 |
9 | Berceo | 36 |
10 | Racing Rioja | 36 |
11 | Arnedo | 35 |
12 | River Ebro | 31 |
13 | Peña Balsamaiso | 30 |
14 | Vianés | 26 |
15 | Haro Deportivo | 24 |
16 | Tedeón | 24 |
17 | Alberite | 15 |
18 | Comillas | 15 |