Varea Kuruluş : 2009 |
Estadio Municipal de Varea Calle Canicalejo, 33 Varea Stad Kapasitesi 2000 Kişi Varea Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | MS | Peña Balsamaiso | 3-2 | Varea | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Varea | 2-4 | Vianés | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Racing Rioja | 0-4 | Varea | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Varea | 1-0 | La Calzada | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Varea | 1-0 | Haro Deportivo | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Alfaro | 1-1 | Varea | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Varea | 0-2 | Anguiano | |||
28/01/2024 18:30 | MS | Arnedo | 2-3 | Varea | |||
21/01/2024 18:00 | MS | Alberite | 0-4 | Varea | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Varea | 1-0 | UD Logroñés II | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Oyonesa | 0-0 | Varea | |||
17/12/2023 14:00 | MS | Varea | 1-1 | Comillas | |||
02/12/2023 17:30 | MS | Berceo | 1-1 | Varea | |||
26/11/2023 14:00 | MS | Varea | 1-2 | Casalarreina | |||
19/11/2023 18:30 | MS | River Ebro | 1-2 | Varea | |||
12/11/2023 14:00 | MS | Varea | 0-1 | Calahorra II | |||
05/11/2023 19:00 | MS | Tedeón | 0-1 | Varea | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
31/10/2023 22:00 | MS | Varea | 0-3 | Levante | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/10/2023 20:00 | MS | Varea | 2-0 | Peña Balsamaiso | |||
12/10/2023 17:30 | - | Varea | - | Racing Rioja | |||
08/10/2023 18:00 | - | La Calzada | - | Varea | |||
01/10/2023 18:00 | - | Haro Deportivo | - | Varea | |||
24/09/2023 13:00 | MS | Varea | 0-2 | Alfaro | |||
17/09/2023 18:30 | MS | Anguiano | 2-0 | Varea | |||
10/09/2023 18:00 | MS | Varea | 2-0 | Arnedo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı ) | |||||||
21/05/2023 13:00 | USB | Varea | 0-2 | La Calzada | |||
14/05/2023 19:00 | MS | La Calzada | 1-1 | Varea | |||
07/05/2023 13:00 | MS | Varea | 4-2 | Anguiano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/04/2023 18:30 | MS | Varea | 2-3 | Náxara | |||
16/04/2023 18:00 | MS | Berceo | 4-4 | Varea |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Alfaro | 56 |
2 | UD Logroñés II | 51 |
3 | Anguiano | 49 |
4 | Calahorra II | 46 |
5 | Varea | 44 |
6 | Oyonesa | 42 |
7 | Casalarreina | 39 |
8 | La Calzada | 36 |
9 | Berceo | 36 |
10 | Racing Rioja | 32 |
11 | Peña Balsamaiso | 30 |
12 | Arnedo | 29 |
13 | River Ebro | 28 |
14 | Vianés | 26 |
15 | Tedeón | 23 |
16 | Haro Deportivo | 21 |
17 | Comillas | 15 |
18 | Alberite | 12 |