Acero Kuruluş : 1919 |
Estadio El Fornás Avenida Camp de Morvedre, 38 Puerto Sagunto El Port de Sagunt Stad Kapasitesi 2000 Kişi Acero Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:00 | MS | Patacona | 3-2 | Acero | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Acero | 1-3 | Jove Español | |||
06/03/2024 19:30 | MS | Acero | 1-0 | Soneja | |||
03/03/2024 18:30 | MS | CF Gandía | 0-0 | Acero | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Castellón II | 5-2 | Acero | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Acero | 3-2 | Villarreal III | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Acero | 1-2 | Roda | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Rayo Ibense | 0-0 | Acero | |||
21/01/2024 18:15 | MS | Silla | 0-2 | Acero | |||
14/01/2024 19:00 | MS | Acero | 1-2 | Ontinyent 1931 | |||
05/01/2024 19:30 | MS | Elche II | 3-0 | Acero | |||
16/12/2023 20:00 | MS | Acero | 0-1 | Utiel | |||
03/12/2023 18:00 | MS | Levante II | 0-0 | Acero | |||
26/11/2023 19:00 | MS | Acero | 2-2 | Burriana | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Atzeneta | 4-1 | Acero | |||
12/11/2023 14:00 | MS | Acero | 0-2 | Torrellano | |||
05/11/2023 13:45 | MS | Castellonense | 1-1 | Acero | |||
28/10/2023 19:00 | MS | Acero | 5-4 | Patacona | |||
21/10/2023 18:00 | MS | Jove Español | 0-1 | Acero | |||
15/10/2023 19:00 | - | Acero | - | CF Gandía | |||
08/10/2023 18:00 | - | Soneja | - | Acero | |||
01/10/2023 19:00 | - | Acero | - | Castellón II | |||
24/09/2023 12:00 | MS | Villarreal III | 5-1 | Acero | |||
16/09/2023 19:00 | MS | Roda | 1-1 | Acero | |||
10/09/2023 19:00 | MS | Acero | 0-1 | Rayo Ibense | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
25/08/2023 21:00 | MS | Acero | 2-2 | Saguntino | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/04/2023 19:00 | MS | Acero | 4-3 | Hércules II | |||
16/04/2023 19:00 | MS | Villarreal III | 3-1 | Acero | |||
07/04/2023 18:00 | MS | Acero | 0-1 | Atzeneta | |||
01/04/2023 19:00 | MS | CF Gandía | 0-0 | Acero |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Elche II | 62 |
2 | Ontinyent 1931 | 49 |
3 | Jove Español | 48 |
4 | Atzeneta | 42 |
5 | Levante II | 36 |
6 | Villarreal III | 33 |
7 | Roda | 33 |
8 | Utiel | 33 |
9 | CF Gandía | 33 |
10 | Castellón II | 32 |
11 | Castellonense | 32 |
12 | Rayo Ibense | 32 |
13 | Soneja | 32 |
14 | Torrellano | 28 |
15 | Acero | 27 |
16 | Burriana | 25 |
17 | Patacona | 24 |
18 | Silla | 13 |