Jove Español Kuruluş : 2004 |
Ciudad Deportiva de San Vicente del Raspeig Avenida Dénia 2 San Vicente del Raspeig Stad Kapasitesi 3800 Kişi Jove Español Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:00 | MS | Jove Español | 2-0 | Castellón II | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Acero | 1-3 | Jove Español | |||
06/03/2024 22:30 | MS | Rayo Ibense | 0-1 | Jove Español | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Jove Español | 2-1 | Roda | |||
17/02/2024 19:00 | MS | Jove Español | 2-0 | Silla | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Ontinyent 1931 | 0-1 | Jove Español | |||
03/02/2024 19:00 | MS | Jove Español | 0-1 | Elche II | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Utiel | 1-3 | Jove Español | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Levante II | 2-0 | Jove Español | |||
13/01/2024 19:00 | MS | Jove Español | 0-0 | Burriana | |||
06/01/2024 18:30 | MS | Atzeneta | 1-0 | Jove Español | |||
16/12/2023 19:00 | MS | Jove Español | 1-1 | Torrellano | |||
03/12/2023 14:00 | MS | Castellonense | 0-0 | Jove Español | |||
25/11/2023 19:00 | MS | Jove Español | 1-0 | Patacona | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Villarreal III | 1-1 | Jove Español | |||
12/11/2023 19:00 | MS | CF Gandía | 1-3 | Jove Español | |||
04/11/2023 19:00 | - | Jove Español | - | Soneja | |||
29/10/2023 18:00 | MS | Castellón II | 0-2 | Jove Español | |||
21/10/2023 18:00 | MS | Jove Español | 0-1 | Acero | |||
15/10/2023 13:00 | - | Roda | - | Jove Español | |||
08/10/2023 18:00 | - | Jove Español | - | Rayo Ibense | |||
01/10/2023 18:00 | - | Silla | - | Jove Español | |||
23/09/2023 18:00 | MS | Jove Español | 0-0 | Ontinyent 1931 | |||
16/09/2023 17:30 | MS | Elche II | 1-0 | Jove Español | |||
09/09/2023 20:45 | MS | Jove Español | 3-0 | Utiel | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/04/2023 19:00 | MS | Jove Español | 1-0 | Villarreal III | |||
16/04/2023 19:00 | MS | Atzeneta | 1-0 | Jove Español | |||
08/04/2023 19:00 | MS | Jove Español | 1-1 | CF Gandía | |||
01/04/2023 17:00 | MS | Patacona | 0-1 | Jove Español | |||
26/03/2023 13:45 | MS | Jove Español | 0-2 | Castellón II |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Elche II | 62 |
2 | Ontinyent 1931 | 49 |
3 | Jove Español | 48 |
4 | Atzeneta | 42 |
5 | Levante II | 36 |
6 | Villarreal III | 33 |
7 | Roda | 33 |
8 | Utiel | 33 |
9 | CF Gandía | 33 |
10 | Castellón II | 32 |
11 | Castellonense | 32 |
12 | Rayo Ibense | 32 |
13 | Soneja | 32 |
14 | Torrellano | 28 |
15 | Acero | 27 |
16 | Burriana | 25 |
17 | Patacona | 24 |
18 | Silla | 13 |