Villarreal III Kuruluş : 0 |
Ciudad Deportiva Pamesa Cerámica Camí Segon Sedeny s/n Villarreal Stad Kapasitesi 5000 Kişi Villarreal III Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | MS | Villarreal III | 3-1 | Utiel | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Soneja | 1-1 | Villarreal III | |||
02/03/2024 13:30 | MS | Villarreal III | 1-1 | Levante II | |||
26/02/2024 17:00 | MS | Castellón II | 2-2 | Villarreal III | |||
18/02/2024 13:30 | MS | Villarreal III | 2-0 | Burriana | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Acero | 3-2 | Villarreal III | |||
04/02/2024 13:15 | MS | Villarreal III | 4-3 | Atzeneta | |||
27/01/2024 18:30 | MS | Roda | 2-0 | Villarreal III | |||
21/01/2024 13:30 | MS | Torrellano | 1-0 | Villarreal III | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Villarreal III | 2-0 | Rayo Ibense | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Villarreal III | 1-1 | Castellonense | |||
17/12/2023 14:15 | MS | Silla | 0-3 | Villarreal III | |||
02/12/2023 18:00 | MS | Villarreal III | 2-2 | Patacona | |||
26/11/2023 19:00 | MS | Ontinyent 1931 | 1-2 | Villarreal III | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Villarreal III | 1-1 | Jove Español | |||
11/11/2023 14:30 | MS | Villarreal III | 1-3 | Elche II | |||
05/11/2023 14:00 | MS | Villarreal III | 1-1 | CF Gandía | |||
29/10/2023 18:30 | MS | Utiel | 1-0 | Villarreal III | |||
21/10/2023 13:30 | MS | Villarreal III | 0-1 | Soneja | |||
14/10/2023 17:00 | - | Levante II | - | Villarreal III | |||
07/10/2023 19:00 | - | Villarreal III | - | Castellón II | |||
01/10/2023 18:00 | - | Burriana | - | Villarreal III | |||
24/09/2023 12:00 | MS | Villarreal III | 5-1 | Acero | |||
17/09/2023 18:30 | MS | Atzeneta | 1-1 | Villarreal III | |||
08/09/2023 17:30 | MS | Villarreal III | 0-3 | Roda | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/04/2023 19:00 | MS | Jove Español | 1-0 | Villarreal III | |||
16/04/2023 19:00 | MS | Villarreal III | 3-1 | Acero | |||
06/04/2023 19:30 | MS | Silla | 1-0 | Villarreal III | |||
01/04/2023 18:30 | MS | Villarreal III | 2-1 | Torrent | |||
25/03/2023 14:00 | MS | Torrellano | 2-1 | Villarreal III |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Elche II | 62 |
2 | Ontinyent 1931 | 49 |
3 | Jove Español | 48 |
4 | Atzeneta | 42 |
5 | Levante II | 36 |
6 | Villarreal III | 33 |
7 | Roda | 33 |
8 | Utiel | 33 |
9 | CF Gandía | 33 |
10 | Castellón II | 32 |
11 | Castellonense | 32 |
12 | Rayo Ibense | 32 |
13 | Soneja | 32 |
14 | Torrellano | 28 |
15 | Acero | 27 |
16 | Burriana | 25 |
17 | Patacona | 24 |
18 | Silla | 13 |