Roda Kuruluş : 0 |
Ciudad Deportiva Pamesa Cerámica Camí Segon Sedeny s/n Villarreal Stad Kapasitesi 5000 Kişi Roda Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 20:30 | MS | Castellonense | 0-0 | Roda | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Roda | 2-0 | Patacona | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Jove Español | 2-1 | Roda | |||
28/02/2024 20:00 | MS | Roda | 1-3 | CF Gandía | |||
17/02/2024 18:30 | MS | Soneja | 1-0 | Roda | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Roda | 0-2 | Castellón II | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Acero | 1-2 | Roda | |||
27/01/2024 18:30 | MS | Roda | 2-0 | Villarreal III | |||
20/01/2024 18:00 | MS | Rayo Ibense | 2-0 | Roda | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Roda | 3-0 | Silla | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Ontinyent 1931 | 1-0 | Roda | |||
16/12/2023 18:00 | MS | Roda | 0-2 | Elche II | |||
03/12/2023 14:00 | MS | Utiel | 0-1 | Roda | |||
25/11/2023 18:30 | MS | Roda | 2-2 | Levante II | |||
19/11/2023 19:00 | MS | Burriana | 0-0 | Roda | |||
11/11/2023 18:30 | MS | Roda | 0-1 | Atzeneta | |||
05/11/2023 13:30 | MS | Torrellano | 1-0 | Roda | |||
28/10/2023 18:00 | MS | Roda | 0-0 | Castellonense | |||
21/10/2023 12:00 | MS | Patacona | 0-1 | Roda | |||
15/10/2023 13:00 | - | Roda | - | Jove Español | |||
08/10/2023 19:30 | - | CF Gandía | - | Roda | |||
30/09/2023 18:00 | - | Roda | - | Soneja | |||
24/09/2023 13:00 | MS | Castellón II | 0-1 | Roda | |||
16/09/2023 19:00 | MS | Roda | 1-1 | Acero | |||
08/09/2023 17:30 | MS | Villarreal III | 0-3 | Roda | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı ) | |||||||
06/05/2023 19:00 | MS | Atzeneta | 0-1 | Roda | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/04/2023 19:00 | MS | Roda | 2-3 | CF Gandía | |||
16/04/2023 19:00 | MS | Patacona | 0-0 | Roda | |||
09/04/2023 12:00 | MS | Roda | 1-1 | Castellón II | |||
02/04/2023 17:30 | MS | Rayo Ibense | 2-1 | Roda |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Elche II | 62 |
2 | Ontinyent 1931 | 49 |
3 | Jove Español | 48 |
4 | Atzeneta | 42 |
5 | Levante II | 36 |
6 | Villarreal III | 33 |
7 | Roda | 33 |
8 | Utiel | 33 |
9 | CF Gandía | 33 |
10 | Castellón II | 32 |
11 | Castellonense | 32 |
12 | Rayo Ibense | 32 |
13 | Soneja | 32 |
14 | Torrellano | 28 |
15 | Acero | 27 |
16 | Burriana | 25 |
17 | Patacona | 24 |
18 | Silla | 13 |