Guadalajara Kuruluş : 1947 |
Estadio Pedro Escartín Calle de Julián Besteiro 14 Guadalajara Stad Kapasitesi 7000 Kişi Guadalajara Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/04/2024 13:00 | MS | Getafe II | 2-0 | Guadalajara | |||
20/04/2024 19:00 | MS | Guadalajara | 1-2 | Villanovense | |||
14/04/2024 18:00 | MS | Navalcarnero | 3-1 | Guadalajara | |||
07/04/2024 18:00 | MS | Guadalajara | 1-0 | Numancia | |||
31/03/2024 13:00 | MS | Illescas | 1-2 | Guadalajara | |||
27/03/2024 22:00 | MS | Gimnástica Segoviana | 2-0 | Guadalajara | |||
24/03/2024 13:00 | MS | Guadalajara | 3-1 | Atlético Paso | |||
17/03/2024 19:00 | MS | Llerenense | 1-0 | Guadalajara | |||
09/03/2024 20:00 | MS | Guadalajara | 2-1 | Montijo | |||
24/02/2024 19:00 | MS | Guadalajara | 0-2 | Cacereño | |||
18/02/2024 19:00 | MS | CF Talavera | 0-0 | Guadalajara | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Guadalajara | 1-0 | Ursaria | |||
04/02/2024 15:00 | MS | UD San Fernando | 2-0 | Guadalajara | |||
27/01/2024 19:00 | MS | Guadalajara | 1-1 | Badajoz | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Guadalajara | 2-1 | Unión Adarve | |||
14/01/2024 14:00 | MS | SS Reyes | 2-1 | Guadalajara | |||
07/01/2024 14:30 | MS | Mensajero | 4-1 | Guadalajara | |||
17/12/2023 19:00 | MS | Guadalajara | 1-0 | Getafe II | |||
10/12/2023 19:00 | MS | Villanovense | 2-0 | Guadalajara | |||
03/12/2023 14:00 | MS | Guadalajara | 3-2 | Navalcarnero | |||
26/11/2023 14:00 | MS | Numancia | 0-2 | Guadalajara | |||
19/11/2023 14:00 | MS | Guadalajara | 1-2 | Illescas | |||
12/11/2023 14:30 | MS | Atlético Paso | 2-0 | Guadalajara | |||
05/11/2023 14:00 | MS | Guadalajara | 3-2 | Llerenense | |||
29/10/2023 14:00 | MS | Montijo | 1-2 | Guadalajara | |||
14/10/2023 21:30 | MS | Cacereño | 1-3 | Guadalajara | |||
İspanya - Copa Federacion ( Kupa Maçı ) | |||||||
11/10/2023 21:30 | MS | Guadalajara | 1-2 | CF Talavera | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
08/10/2023 13:00 | MS | Guadalajara | 0-2 | CF Talavera | |||
İspanya - Copa Federacion ( Kupa Maçı ) | |||||||
04/10/2023 21:30 | MS | Guadalajara | 4-1 | Illescas | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
01/10/2023 13:00 | MS | Ursaria | 3-2 | Guadalajara | |||
İspanya - Copa Federacion ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/09/2023 21:00 | MS | Guadalajara | 2-0 | Lanzarote | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/09/2023 13:00 | MS | Guadalajara | 1-3 | UD San Fernando | |||
20/09/2023 19:30 | MS | Guadalajara | 1-2 | SS Reyes | |||
17/09/2023 18:00 | MS | Badajoz | 1-2 | Guadalajara | |||
10/09/2023 13:00 | MS | Unión Adarve | 2-2 | Guadalajara | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/08/2023 21:00 | - | Navalcarnero | - | Guadalajara | |||
10/08/2023 11:00 | - | Móstoles | - | Guadalajara | |||
29/07/2023 11:00 | - | SS Reyes | - | Guadalajara | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/05/2023 20:00 | - | Don Benito | - | Guadalajara | |||
07/05/2023 13:00 | - | Guadalajara | - | Gimnástica Segoviana | |||
30/04/2023 13:00 | - | Estepona | - | Guadalajara | |||
23/04/2023 13:00 | - | Guadalajara | - | Atlético Madrid II | |||
16/04/2023 13:00 | - | Unión Adarve | - | Guadalajara | |||
08/04/2023 17:30 | - | Leganés II | - | Guadalajara | |||
02/04/2023 13:00 | - | Guadalajara | - | Socuéllamos | |||
26/03/2023 13:00 | - | Diocesano | - | Guadalajara | |||
19/03/2023 14:00 | - | Guadalajara | - | Cacereño | |||
12/03/2023 19:00 | - | Villanovense | - | Guadalajara | |||
05/03/2023 13:00 | - | Guadalajara | - | Atlético Paso | |||
26/02/2023 13:30 | - | Melilla | - | Guadalajara | |||
18/02/2023 18:30 | - | Guadalajara | - | Navalcarnero | |||
12/02/2023 14:00 | - | Alcorcón II | - | Guadalajara | |||
05/02/2023 14:00 | - | Guadalajara | - | CF Talavera | |||
29/01/2023 14:00 | - | Montijo | - | Guadalajara | |||
22/01/2023 14:00 | - | Guadalajara | - | CD Coria | |||
15/01/2023 14:00 | - | Guadalajara | - | Don Benito | |||
08/01/2023 19:00 | - | Gimnástica Segoviana | - | Guadalajara | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
20/12/2022 21:00 | MS | Guadalajara | 0-3 | Elche | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/12/2022 18:00 | - | Guadalajara | - | Estepona | |||
11/12/2022 14:00 | - | Atlético Madrid II | - | Guadalajara | |||
04/12/2022 14:00 | - | Guadalajara | - | Unión Adarve | |||
26/11/2022 19:00 | - | Guadalajara | - | Leganés II | |||
20/11/2022 14:00 | - | Socuéllamos | - | Guadalajara | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
12/11/2022 20:00 | MS | Guadalajara | 2-1 | Ponferradina | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/11/2022 14:00 | - | Guadalajara | - | Diocesano | |||
30/10/2022 14:00 | - | Cacereño | - | Guadalajara | |||
23/10/2022 13:00 | - | Guadalajara | - | Villanovense | |||
16/10/2022 13:00 | - | Atlético Paso | - | Guadalajara | |||
09/10/2022 13:00 | - | Guadalajara | - | Melilla | |||
02/10/2022 18:00 | - | Navalcarnero | - | Guadalajara | |||
25/09/2022 19:00 | - | Guadalajara | - | Alcorcón II | |||
18/09/2022 13:00 | - | CF Talavera | - | Guadalajara | |||
10/09/2022 19:30 | - | Guadalajara | - | Montijo | |||
04/09/2022 20:30 | - | CD Coria | - | Guadalajara | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
30/04/2022 19:00 | MS | Guadalajara | 0-0 | Villarrobledo | |||
23/04/2022 18:00 | MS | Tarancón | 0-3 | Guadalajara | |||
10/04/2022 13:00 | MS | Guadalajara | 4-0 | Huracán Balazote | |||
03/04/2022 13:00 | MS | San Clemente | 1-2 | Guadalajara | |||
27/03/2022 13:00 | MS | Guadalajara | 2-0 | Azuqueca | |||
20/03/2022 19:00 | MS | Miguelturreño | 0-3 | Guadalajara | |||
13/03/2022 14:00 | MS | Guadalajara | 3-0 | Quintanar del Rey | |||
06/03/2022 14:00 | MS | Guadalajara | 0-1 | Villarrubia | |||
27/02/2022 13:30 | MS | Illescas | 2-1 | Guadalajara | |||
20/02/2022 14:00 | MS | Guadalajara | 3-0 | Villacañas | |||
12/02/2022 19:00 | MS | Manchego | 1-2 | Guadalajara | |||
06/02/2022 14:00 | MS | Conquense | 2-2 | Guadalajara | |||
30/01/2022 14:00 | MS | Almansa | 1-1 | Guadalajara | |||
26/01/2022 22:00 | MS | Guadalajara | 5-1 | Hogar Alcarreño | |||
23/01/2022 03:00 | İptal Edildi | Guadalajara | - | La Roda | |||
16/01/2022 18:00 | MS | Torrijos | 1-1 | Guadalajara | |||
05/01/2022 18:00 | MS | Albacete II | 0-1 | Guadalajara | |||
19/12/2021 19:00 | MS | Villarrobledo | 0-0 | Guadalajara | |||
12/12/2021 19:00 | MS | Guadalajara | 3-0 | Tarancón | |||
08/12/2021 14:00 | MS | Huracán Balazote | 0-0 | Guadalajara | |||
04/12/2021 18:30 | MS | Guadalajara | 1-0 | San Clemente | |||
28/11/2021 14:00 | MS | Azuqueca | 0-3 | Guadalajara | |||
21/11/2021 14:00 | MS | Guadalajara | 2-1 | Miguelturreño | |||
14/11/2021 18:30 | MS | Quintanar del Rey | 0-3 | Guadalajara | |||
06/11/2021 19:00 | MS | Villarrubia | 0-1 | Guadalajara | |||
30/10/2021 18:00 | MS | Guadalajara | 5-3 | Illescas |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Numancia | 60 |
2 | Gimnástica Segoviana | 58 |
3 | SS Reyes | 58 |
4 | Getafe II | 56 |
5 | Atlético Paso | 53 |
6 | Unión Adarve | 48 |
7 | Cacereño | 46 |
8 | CF Talavera | 46 |
9 | Villanovense | 44 |
10 | Illescas | 44 |
11 | Navalcarnero | 43 |
12 | Guadalajara | 43 |
13 | Ursaria | 41 |
14 | Llerenense | 41 |
15 | Badajoz | 37 |
16 | UD San Fernando | 37 |
17 | Mensajero | 25 |
18 | Montijo | 23 |