İspanya Tercera División RFEF - Group 16 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

İspanya Tercera División RFEF - Group 16
İspanya Tercera División RFEF - Group 16
2023-2024 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İspanya Tercera División RFEF - Group 16 İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı )
06/12/2023 14:30 - Racing Rioja - Vianés
03/12/2023 19:00 MS Oyonesa 2-3 Alfaro
03/12/2023 19:00 MS La Calzada 2-0 Tedeón
03/12/2023 18:30 MS River Ebro 2-1 Vianés
03/12/2023 17:45 MS Alberite 0-1 Arnedo
03/12/2023 17:30 MS UD Logroñés II 5-0 Anguiano
03/12/2023 14:00 MS Casalarreina 2-1 Racing Rioja
02/12/2023 17:30 MS Comillas 2-3 Haro Deportivo
02/12/2023 17:30 MS Berceo 1-1 Varea
02/12/2023 17:30 MS Calahorra II 4-2 Peña Balsamaiso
26/11/2023 19:00 MS Alfaro 2-2 Comillas
26/11/2023 18:30 MS Arnedo 2-0 UD Logroñés II
26/11/2023 18:00 MS Vianés 0-0 Calahorra II
26/11/2023 18:00 MS Peña Balsamaiso 0-1 Tedeón
26/11/2023 17:45 MS Alberite 1-3 La Calzada
26/11/2023 17:30 MS Anguiano 1-2 Oyonesa
26/11/2023 14:00 MS Haro Deportivo 0-2 Berceo
26/11/2023 14:00 MS Varea 1-2 Casalarreina
26/11/2023 14:00 MS Racing Rioja 1-0 River Ebro
19/11/2023 19:00 MS Oyonesa 1-0 Arnedo
19/11/2023 19:00 MS Tedeón 2-1 Vianés
19/11/2023 19:00 MS La Calzada 4-0 Peña Balsamaiso
19/11/2023 18:30 MS River Ebro 1-2 Varea
19/11/2023 14:30 MS Casalarreina 3-2 Haro Deportivo
19/11/2023 14:00 MS UD Logroñés II 3-1 Alberite
19/11/2023 14:00 MS Comillas 0-3 Anguiano
19/11/2023 14:00 MS Berceo 2-0 Alfaro
18/11/2023 17:45 MS Calahorra II 0-1 Racing Rioja
12/11/2023 18:30 MS Arnedo 1-1 Comillas
12/11/2023 18:30 MS Vianés 1-1 Peña Balsamaiso
12/11/2023 18:00 MS Alberite 0-2 Oyonesa
12/11/2023 17:45 MS Anguiano 2-1 Berceo
12/11/2023 14:00 MS UD Logroñés II 2-1 La Calzada
12/11/2023 14:00 MS Haro Deportivo 1-1 River Ebro
12/11/2023 14:00 MS Varea 0-1 Calahorra II
12/11/2023 14:00 MS Racing Rioja 3-0 Tedeón
11/11/2023 20:30 MS Alfaro 1-5 Casalarreina


İspanya Tercera División RFEF - Group 16 Puan Durumu

2023/2024 Tercera División RFEF: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD Logroñés II UD Logroñés II 23
2 Calahorra II Calahorra II 23
3 Alfaro Alfaro 22
4 Anguiano Anguiano 20
5 Oyonesa Oyonesa 20
6 Varea Varea 19
7 Racing Rioja Racing Rioja 17
8 River Ebro River Ebro 14
9 Casalarreina Casalarreina 12
10 Arnedo Arnedo 11
11 Berceo Berceo 11
12 Haro Deportivo Haro Deportivo 10
13 La Calzada La Calzada 8
14 Vianés Vianés 8
15 Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso 7
16 Comillas Comillas 7
17 Alberite Alberite 7
18 Tedeón Tedeón 5
18/11/2023 tarihi itibariyle son puan durumu.