İspanya Tercera División RFEF - Group 15 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

İspanya Tercera División RFEF - Group 15
İspanya Tercera División RFEF - Group 15
2023-2024 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İspanya Tercera División RFEF - Group 15 İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı )
03/03/2024 19:00 MS Cirbonero 1-2 Ardoi
02/03/2024 20:00 MS Peña Sport 2-2 Burladés
02/03/2024 18:30 MS Beti Onak 2-2 Pamplona
02/03/2024 18:30 Ertelendi Avance Ezcabarte - Subiza
02/03/2024 18:30 MS Cortes 1-0 Lagunak
02/03/2024 18:30 MS Lerinés 2-1 Txantrea
02/03/2024 18:30 - Cantolagua - Bidezarra
02/03/2024 18:00 - Beti Kozkor - Huarte
02/03/2024 17:30 - Alesves - Oberena
24/02/2024 18:30 MS Ardoi 1-1 Cortes
24/02/2024 18:30 MS Oberena 3-0 Avance Ezcabarte
24/02/2024 18:00 MS Subiza 4-1 Beti Kozkor
24/02/2024 18:00 MS Txantrea 0-0 Cirbonero
24/02/2024 18:00 MS Lagunak 0-3 Cantolagua
24/02/2024 18:00 MS Huarte 2-1 Lerinés
24/02/2024 18:00 MS Burladés 0-4 Beti Onak
24/02/2024 18:00 MS Bidezarra 1-2 Peña Sport
24/02/2024 17:30 MS Pamplona 2-0 Alesves
18/02/2024 18:00 MS Cantolagua 2-1 Ardoi
18/02/2024 18:00 MS Cirbonero 1-1 Huarte
17/02/2024 19:30 MS Lerinés 0-2 Subiza
17/02/2024 19:00 MS Peña Sport 0-1 Beti Onak
17/02/2024 18:15 MS Avance Ezcabarte 2-2 Pamplona
17/02/2024 18:00 MS Beti Kozkor 0-1 Oberena
17/02/2024 18:00 MS Cortes 2-0 Txantrea
17/02/2024 14:00 MS Alesves 1-1 Burladés
16/02/2024 22:00 MS Bidezarra 2-1 Lagunak
11/02/2024 14:30 MS Burladés 2-2 Avance Ezcabarte
10/02/2024 19:30 MS Ardoi 2-0 Bidezarra
10/02/2024 19:00 MS Lagunak 0-2 Peña Sport
10/02/2024 18:30 MS Beti Onak 3-1 Alesves
10/02/2024 18:30 MS Txantrea 0-1 Cantolagua
10/02/2024 18:30 MS Oberena 1-2 Lerinés
10/02/2024 18:30 MS Huarte 0-0 Cortes
10/02/2024 18:00 MS Subiza 2-0 Cirbonero
09/02/2024 21:45 MS Pamplona 4-2 Beti Kozkor
06/02/2024 22:30 MS Beti Kozkor 2-1 Burladés
04/02/2024 18:00 MS Cirbonero 2-0 Oberena


İspanya Tercera División RFEF - Group 15 Puan Durumu

2023/2024 Tercera División RFEF: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Subiza Subiza 47
2 Ardoi Ardoi 42
3 Peña Sport Peña Sport 40
4 Cantolagua Cantolagua 39
5 Huarte Huarte 38
6 Cortes Cortes 37
7 Oberena Oberena 34
8 Pamplona Pamplona 34
9 Beti Onak Beti Onak 32
10 Cirbonero Cirbonero 30
11 Burladés Burladés 27
12 Bidezarra Bidezarra 26
13 Txantrea Txantrea 26
14 Alesves Alesves 26
15 Beti Kozkor Beti Kozkor 24
16 Lerinés Lerinés 23
17 Lagunak Lagunak 22
18 Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte 16
03/03/2024 tarihi itibariyle son puan durumu.