İspanya Tercera División RFEF - Group 15 |
2023-2024 Sezonu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
26/04/2024 21:30 | - | Oberena | - | Ardoi | |||
26/04/2024 20:30 | - | Alesves | - | Cortes | |||
21/04/2024 18:00 | MS | Lagunak | 0-0 | Burladés | |||
21/04/2024 18:00 | MS | Cirbonero | 1-2 | Beti Kozkor | |||
21/04/2024 17:30 | MS | Cantolagua | 1-0 | Alesves | |||
20/04/2024 19:00 | - | Lerinés | - | Peña Sport | |||
20/04/2024 18:00 | MS | Ardoi | 3-1 | Pamplona | |||
20/04/2024 18:00 | MS | Cortes | 0-1 | Avance Ezcabarte | |||
20/04/2024 17:30 | MS | Txantrea | 3-2 | Oberena | |||
20/04/2024 17:30 | MS | Huarte | 1-0 | Subiza | |||
20/04/2024 17:00 | MS | Bidezarra | 1-1 | Beti Onak | |||
14/04/2024 18:00 | - | Lerinés | - | Cirbonero | |||
14/04/2024 18:00 | - | Alesves | - | Bidezarra | |||
14/04/2024 17:30 | MS | Pamplona | 1-2 | Txantrea | |||
13/04/2024 18:00 | MS | Peña Sport | 1-1 | Subiza | |||
13/04/2024 18:00 | MS | Avance Ezcabarte | 2-0 | Cantolagua | |||
13/04/2024 17:30 | MS | Beti Onak | 3-3 | Lagunak | |||
13/04/2024 17:15 | MS | Oberena | 1-2 | Huarte | |||
13/04/2024 17:00 | MS | Beti Kozkor | 0-1 | Cortes | |||
13/04/2024 17:00 | MS | Burladés | 0-1 | Ardoi | |||
10/04/2024 21:00 | MS | Huarte | 1-1 | Pamplona | |||
07/04/2024 18:00 | - | Cirbonero | - | Peña Sport | |||
07/04/2024 17:30 | - | Cantolagua | - | Beti Kozkor | |||
07/04/2024 12:30 | MS | Subiza | 4-0 | Oberena | |||
06/04/2024 18:00 | MS | Lagunak | 2-0 | Alesves | |||
06/04/2024 17:30 | MS | Txantrea | 1-2 | Burladés | |||
06/04/2024 17:30 | MS | Ardoi | 0-1 | Beti Onak | |||
06/04/2024 17:30 | MS | Cortes | 3-0 | Lerinés | |||
06/04/2024 17:00 | MS | Bidezarra | 0-0 | Avance Ezcabarte | |||
03/04/2024 20:30 | MS | Avance Ezcabarte | 1-1 | Subiza | |||
28/03/2024 22:00 | MS | Cirbonero | 0-0 | Cortes | |||
28/03/2024 14:00 | MS | Beti Kozkor | 1-0 | Bidezarra | |||
28/03/2024 13:30 | MS | Alesves | 2-2 | Ardoi | |||
28/03/2024 13:00 | MS | Beti Onak | 1-0 | Txantrea | |||
27/03/2024 21:45 | MS | Pamplona | 1-2 | Subiza | |||
27/03/2024 21:30 | MS | Peña Sport | 1-1 | Oberena | |||
27/03/2024 21:00 | MS | Lerinés | 1-1 | Cantolagua |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Subiza | 62 |
2 | Ardoi | 56 |
3 | Huarte | 51 |
4 | Cortes | 51 |
5 | Cantolagua | 48 |
6 | Beti Onak | 46 |
7 | Peña Sport | 45 |
8 | Cirbonero | 41 |
9 | Oberena | 39 |
10 | Pamplona | 37 |
11 | Txantrea | 36 |
12 | Beti Kozkor | 36 |
13 | Burladés | 35 |
14 | Bidezarra | 34 |
15 | Avance Ezcabarte | 33 |
16 | Lerinés | 29 |
17 | Lagunak | 27 |
18 | Alesves | 27 |