Soneja Kuruluş : 0 |
Stad Kapasitesi 0 Kişi Soneja Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/05/2024 20:15 | MS | Soneja | 2-2 | Elche II | |||
05/05/2024 19:00 | MS | Utiel | 3-1 | Soneja | |||
01/05/2024 18:30 | MS | Soneja | 3-2 | Levante II | |||
27/04/2024 19:00 | MS | Burriana | 2-2 | Soneja | |||
21/04/2024 18:30 | MS | Soneja | 1-1 | Atzeneta | |||
13/04/2024 18:00 | MS | Torrellano | 3-2 | Soneja | |||
06/04/2024 18:00 | MS | Soneja | 1-1 | Castellonense | |||
31/03/2024 12:00 | MS | Patacona | 1-1 | Soneja | |||
24/03/2024 19:00 | MS | Soneja | 0-1 | Jove Español | |||
15/03/2024 22:00 | MS | CF Gandía | 0-0 | Soneja | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Soneja | 1-1 | Villarreal III | |||
06/03/2024 19:30 | MS | Acero | 1-0 | Soneja | |||
02/03/2024 13:30 | MS | Soneja | 1-5 | Castellón II | |||
17/02/2024 18:30 | MS | Soneja | 1-0 | Roda | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Rayo Ibense | 1-2 | Soneja | |||
03/02/2024 18:15 | MS | Soneja | 2-1 | Silla | |||
28/01/2024 19:00 | MS | Ontinyent 1931 | 2-0 | Soneja | |||
20/01/2024 18:00 | MS | Elche II | 3-2 | Soneja | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Soneja | 1-1 | Utiel | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Levante II | 1-1 | Soneja | |||
16/12/2023 18:00 | MS | Soneja | 0-0 | Burriana | |||
02/12/2023 13:45 | MS | Atzeneta | 0-0 | Soneja | |||
26/11/2023 18:30 | MS | Soneja | 1-1 | Torrellano | |||
19/11/2023 13:45 | MS | Castellonense | 2-1 | Soneja | |||
12/11/2023 18:30 | MS | Soneja | 3-1 | Patacona | |||
04/11/2023 19:00 | - | Jove Español | - | Soneja | |||
29/10/2023 18:30 | MS | Soneja | 0-1 | CF Gandía | |||
25/10/2023 21:30 | MS | Castellón II | 0-2 | Soneja | |||
21/10/2023 13:30 | MS | Villarreal III | 0-1 | Soneja | |||
08/10/2023 18:00 | - | Soneja | - | Acero | |||
30/09/2023 18:00 | - | Roda | - | Soneja | |||
24/09/2023 18:00 | MS | Soneja | 2-1 | Rayo Ibense | |||
17/09/2023 19:00 | MS | Silla | 1-1 | Soneja | |||
09/09/2023 18:00 | MS | Soneja | 1-2 | Ontinyent 1931 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Elche II | 83 |
2 | Jove Español | 64 |
3 | Ontinyent 1931 | 60 |
4 | Atzeneta | 57 |
5 | Utiel | 50 |
6 | CF Gandía | 48 |
7 | Levante II | 47 |
8 | Roda | 44 |
9 | Villarreal III | 43 |
10 | Torrellano | 42 |
11 | Castellonense | 41 |
12 | Soneja | 40 |
13 | Patacona | 40 |
14 | Castellón II | 37 |
15 | Rayo Ibense | 36 |
16 | Acero | 35 |
17 | Burriana | 30 |
18 | Silla | 22 |